دانلود زیرنویس Love & Gelato 2022

دانلود زیرنویس فیلم Love & Gelato با بازیگری Susanna Skaggs, Owen McDonnell, Anjelika Washington در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Love & Gelato در سال 2022 و به کارگردانی Brandon Camp ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Susanna Skaggs, Owen McDonnell, Anjelika Washington همراه بوده است.

لینا قصد دارد دبیرستان را فارغ التحصیل شود و دیدگاه های خود را در آینده خود در MIT تنظیم کرده است. اما وقتی مادرش بیمار می شود ، لینا را تشویق می کند تا از پله های خود پیروی کند و "تابستان یک عمر" را در رم داشته باشد. او با استفاده از دفتر خاطرات قدیمی مادرش به عنوان راهنما ، او به بررسی شهر رمانتیک و جادویی می پردازد ، جایی که فقط ممکن است عشق پیدا کند ... و ژلاتو.

ژانر: Comedy, Drama, Romance
بازیگران: Susanna Skaggs, Owen McDonnell, Anjelika Washington
کارگردان: Brandon Camp
دانلود زیرنویس Love & Gelato
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Love & Gelato 2022

زیرنویس فارسی فیلم Love & Gelato در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama, Romance علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama, Romance است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.2 است.

Brandon Camp سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Susanna Skaggs, Owen McDonnell, Anjelika Washington خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Love & Gelato به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Spiritwalker

ژانر: Action, Fantasy
کشور سازنده: South Korea
سال تولید: 2021
IMDB : 6.2
بازیگران: Yoon Kyesang, Ji-Yeon Lim, Yong-woo Park

یک مرد حافظه خود را از دست می دهد و هر 12 ساعت یک بار در بدن جدید از خواب بیدار می شود ، هر بار که مجبور می شود کشف کند چه کسی دوباره است. این وضعیت از زمانی شروع می شود که او در وسط تصادف اتومبیل از خواب بیدار می شود ، در بدن کسی که او را نمی شناسد ، بدون هیچ گونه آگاهی از اینکه چه کسی است. او شروع به درک می کند که روح او به بدن دیگری گیر کرده و هر 12 ساعت یکبار حرکت می کند. او در جستجوی ناامید کننده خود برای یافتن خود ، با زنی روبرو می شود که ادعا می کند او را می شناسد. هرچه او به رمز و راز عمیق تر می شود ، او به یک سازمان مخفی می رسد که به نظر می رسد او را تعقیب می کند. قبل از اینکه خیلی دیر شود ، او باید راهی برای بازگشت به بدن خودش پیدا کند.

Man of God

ژانر: Biography, Drama
کشور سازنده: Greece
سال تولید: 2021
IMDB : 6.9
بازیگران: Mickey Rourke, Tonia Sotiropoulou, Aris Servetalis

تبعید به ناحق، محکوم بدون محاکمه، تهمت بی دلیل. مرد خدا آزمایش ها و مصیبت های قدیس نکتاریوس اگینا را به تصویر می کشد، در حالی که او در هنگام موعظه کلام خدا نفرت ناعادلانه دشمنان خود را تحمل می کند.

Beyond Ed Buck

ژانر: Documentary
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 5
بازیگران: Hailie Sahar, DeMarco Majors, George M. Johnson

قتل های غم انگیز که به دست اهدا کننده سیاسی دموکراتیک ادوارد باک رخ داده است ، در حالی که هموفیوبی درونی ، ریشه روانشناختی رفتارهای درنده را باز می کند ، و اکتشافی عمیق تر از چالش هایی که جامعه سیاه و قهوه ای LGBTQ با آن روبرو می شوند ، پیروی می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Love & Gelato

Lina is about to graduate high school and has her sights set on her future at MIT. But when her mom gets sick, she encourages Lina to follow in her footsteps and have “the summer of a lifetime” in Rome. Using her mom’s old diary as a guide, she explores the romantic and magical city, where she just might find love... and gelato, of course.