دانلود زیرنویس Little Sorcerer 2022

دانلود زیرنویس فیلم Little Sorcerer با بازیگری Ashley Bornancin, Tony Azzolino, Geri Courtney-Austein در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Little Sorcerer در سال 2022 و به کارگردانی Alice Blehart ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Ashley Bornancin, Tony Azzolino, Geri Courtney-Austein همراه بوده است.

هنگامی که شاهزاده الکس در بدن موش به دام می افتد ، الا و دوستانش در یک سفر به آنجا رفتند تا مواد معجون جادویی را پیدا کنند که می توانند او را تغییر دهند. در تلاش که سرنوشت خود را آزمایش کند ، می فهمند که دوستی قدرتمندترین درمان همه است.

ژانر: Animation, Adventure, Family
بازیگران: Ashley Bornancin, Tony Azzolino, Geri Courtney-Austein
کارگردان: Alice Blehart
دانلود زیرنویس Little Sorcerer
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Little Sorcerer 2022

زیرنویس فارسی فیلم Little Sorcerer در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Animation, Adventure, Family علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Animation, Adventure, Family است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3.9 است.

Alice Blehart سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Ashley Bornancin, Tony Azzolino, Geri Courtney-Austein خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Little Sorcerer به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Alien Sniperess

ژانر: Action, Fantasy, Sci-Fi
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 2
بازیگران: Olivia Okoro, Sean Laguna, Douglas Savage

یک تیرانداز زن در مرخصی نظامی قول می دهد تا آرزوی مرگ نامزد خود را برآورده کند تا اینکه با یک حمله بیگانه خصمانه روبرو شود و وظیفه خود را نجات دهد.

The Good Neighbor

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States, Latvia
سال تولید: 2022
IMDB : 6.2
بازیگران: Jonathan Rhys Meyers, Luke Kleintank, Bruce Davison

یک شب کابوس برای دیوید ، یک روزنامه نگار سابق نیویورک تایمز ، هنگامی که او و همسایه عجیب و غریب جدیدش رابرت ، به طور تصادفی با دوچرخه خود برخورد کردند ، آشکار می شود. دیوید با وزوز و بی نظم ، اجازه می دهد تا رابرت او را متقاعد کند که از صحنه فرار کند و دختر را برای مرده ترک کند تا بتواند از حرفه خود محافظت کند. رابرت هیچ پشیمانی نشان نمی دهد ، و به نام دوستی او کارهای ناگفته ای برای محافظت از راز انجام می دهد. اکنون که پلیس در حال شکار تمام عیار برای قاتل ضربه زده است ، وقتی روزنامه محلی دیوید او را برای پوشش داستانی که در آنجا ملاقات می کند با خواهر دختر متوفی ونسا ، او را از کنترل خارج می کند ، از کنترل خارج می شود. علیرغم این شرایط و تمایل عمیق او برای یافتن قاتل خواهرش ، این دو بلافاصله ارتباط عاشقانه دارند که دیوید را شگفت زده و غافلگیر می کند ، در حالی که رابرت را تحت فشار قرار می دهد تا اقدامات وحشیانه ای را برای نگه داشتن دوست جدید خود به سمت خود انجام دهد.

Trust No One: The Hunt for the Crypto King

ژانر: Documentary, Crime
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 6.3
بازیگران: -

هنگامی که بنیانگذار جوان یک صرافی در حال فروپاشی ارزهای دیجیتال به طور غیرمنتظره ای می میرد، سرمایه گذاران خشمگین گمان می کنند که مرگ او بیشتر از چیزی است که به نظر می رسد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Little Sorcerer

When Prince Alex is trapped in the body of a mouse, Ella and her friends set off on a journey to find the magic potion ingredients that can change him back. On a quest that tests fate itself, they discover that friendship is the most potent cure of all.