دانلود زیرنویس Learn to Swim 2021

دانلود زیرنویس فیلم Learn to Swim با بازیگری Thomas Antony Olajide, Emma Ferreira, Andrea Davis در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Learn to Swim در سال 2021 و به کارگردانی Thyrone Tommy ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Thomas Antony Olajide, Emma Ferreira, Andrea Davis همراه بوده است.

دزی ویلیامز ، ساکسیفونیست جاز تورنتو از گروه خود خارج می شود و سعی می کند روزهای خود را در تنهایی به عنوان یک تکنسین تعمیر ساز بگذراند ، اما از خاطرات خود غافلگیر می شود ، درد زیادی در فک او و یک همسایه جدید مزاحم است.

ژانر: Romance, Drama, Music
بازیگران: Thomas Antony Olajide, Emma Ferreira, Andrea Davis
کارگردان: Thyrone Tommy
دانلود زیرنویس Learn to Swim
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Canada

زیرنویس فارسی فیلم Learn to Swim 2021

زیرنویس فارسی فیلم Learn to Swim در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Romance, Drama, Music علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Canada است. سبک و ژانر فیلم آن Romance, Drama, Music است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6 است.

Thyrone Tommy سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Thomas Antony Olajide, Emma Ferreira, Andrea Davis خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Canada که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Learn to Swim به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Operation Mincemeat

ژانر: Drama, War
کشور سازنده: United Kingdom, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.6
بازیگران: Rufus Wright, Matthew Macfadyen, Ruby Bentall

Stick Me Up

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3
بازیگران: Jennifer Ansari, Lester Bailey Jr., Towanda Braxton

The Cellar

ژانر: Horror
کشور سازنده: Ireland
سال تولید: 2022
IMDB : 5.2
بازیگران: Elisha Cuthbert, Eoin Macken, Dylan Fitzmaurice Brady

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Learn to Swim

Toronto jazz saxophonist Dezi Williams is withdrawn from his band and tries to spend his days in solitude as an instrument repair technician, but is haunted by his memories, a mounting pain in his jaw, and an intrusive new neighbour.