دانلود زیرنویس King Tweety 2022

دانلود زیرنویس فیلم King Tweety با بازیگری Eric Bauza, Flula Borg, Carlease Burke در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی King Tweety در سال 2022 و به کارگردانی Careen Ingle ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Eric Bauza, Flula Borg, Carlease Burke همراه بوده است.

قناری زرد مورد علاقه همه به طور غیر منتظره ای وقتی ملکه یک بهشت جزیره ناپدید می شود ، در کنار هم قرار می گیرد. همراهی عالی او شامل موتورسیکلت Daredevil و Sly Sylvester است که بیعت او هنگام کشف یک نقشه شوم برای از بین بردن توییت برای خوب آزمایش می شود.

ژانر: Animation, Adventure, Comedy
بازیگران: Eric Bauza, Flula Borg, Carlease Burke
کارگردان: Careen Ingle
دانلود زیرنویس King Tweety
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم King Tweety 2022

زیرنویس فارسی فیلم King Tweety در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Animation, Adventure, Comedy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Animation, Adventure, Comedy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.4 است.

Careen Ingle سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Eric Bauza, Flula Borg, Carlease Burke خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس King Tweety به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Reign of Chaos

ژانر: Sci-Fi
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 2.6
بازیگران: Rebecca Finch, Ray Whelan, Peter Cosgrove

هنگامی که جهان توسط طاعونی که توسط هرج و مرج شر هرج و مرج شیطانی شده است ، گرفتار می شود و انسانها به موجودات خشمگین تبدیل می شوند ، بشر فقط توسط سه زن جوان ، فرزندان یک الهه ، با قدرت متوقف کردن شر هرج و مرج قابل نجات است.

White Elephant

ژانر: Action, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.9
بازیگران: Lorenzo Antonucci, Lincoln Brown, Eric Buarque

یک مجری سابق دریایی باید هنگامی که مجبور به انجام کارهایی برای اوباش می شود ، با وجدان و کد افتخار خود نبرد کند.

Alien Sniperess

ژانر: Action, Fantasy, Sci-Fi
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 2
بازیگران: Olivia Okoro, Sean Laguna, Douglas Savage

یک تیرانداز زن در مرخصی نظامی قول می دهد تا آرزوی مرگ نامزد خود را برآورده کند تا اینکه با یک حمله بیگانه خصمانه روبرو شود و وظیفه خود را نجات دهد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

King Tweety

Everyone's favorite yellow canary unexpectedly becomes next in line for the crown when the queen of an island paradise disappears. His Little Highness’ entourage includes motorbike daredevil Granny and sly Sylvester, whose allegiance is tested when he uncovers a sinister plot to eliminate Tweety for good.