دانلود زیرنویس Jurassic World Dominion 2022

دانلود زیرنویس فیلم Jurassic World Dominion با بازیگری Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Jurassic World Dominion در سال 2022 و به کارگردانی Colin Trevorrow ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern همراه بوده است.

چهار سال پس از نابودی ایسلا نولار ، دایناسورها اکنون زندگی می کنند و شکار می کنند. این تعادل شکننده ، آینده را تغییر شکل می دهد و یک بار و برای همیشه تعیین می کند که آیا انسان باید در سیاره ای که اکنون با ترسناک ترین موجودات تاریخ به اشتراک می گذارند ، شکارچیان اوج باقی بمانند.

ژانر: Action, Adventure, Sci-Fi
بازیگران: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern
کارگردان: Colin Trevorrow
دانلود زیرنویس Jurassic World Dominion
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States, Malta

زیرنویس فارسی فیلم Jurassic World Dominion 2022

زیرنویس فارسی فیلم Jurassic World Dominion در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Adventure, Sci-Fi علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States, Malta است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Adventure, Sci-Fi است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.8 است.

Colin Trevorrow سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States, Malta که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Jurassic World Dominion به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Passenger

ژانر: Horror
کشور سازنده: Spain
سال تولید: 2022
IMDB : 7.5
بازیگران: Ramiro Blas, Cecilia Suárez, Paula Gallego

چهار نفری که در یک ون مسافرت می کنند ، در حالی که او در تاریکی در جاده کشور قدم می زند ، از روی یک زن تنها فرار می کند. آنها پس از بارگذاری او به وسیله نقلیه برای انتقال او به نزدیکترین بیمارستان ، متوجه می شوند که او به طرز عجیبی رفتار می کند. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان جنگ برای زندگی خود فرا رسیده است و آنها در کنار یک قانون بسیار ساده توافق دارند: "در کنار او نشسته اید."

Best Worst Movie

ژانر: Comedy, Drama, Documentary
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2009
IMDB : 7.2
بازیگران: George Hardy, Pita Ray, Lily Hardy

نگاهی به ساخت فیلم Troll 2 (1990) و سفر آن از تاج گذاری "بدترین فیلم همه زمان ها" به یک کلاسیک فرقه گرامی.

9 Bullets

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Lena Headey, Dean Scott Vazquez, Sam Worthington

یک رقصنده سابق Burlesque نویسنده (لنا هری) وقتی که او همه چیز را برای نجات همسایه جوان خود پس از شاهد قتل والدینش در معرض خطر قرار می دهد ، فرصت دوم زندگی و رستگاری را کشف می کند. اکنون در حال فرار از رئیس جنایت محلی (سام وورتینگتون) ، که اتفاقاً سابق اوست ، او تلاش ناامید کننده ای برای ایجاد امنیت پسر انجام می دهد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Jurassic World Dominion

Four years after Isla Nublar was destroyed, dinosaurs now live—and hunt—alongside humans all over the world. This fragile balance will reshape the future and determine, once and for all, whether human beings are to remain the apex predators on a planet they now share with history’s most fearsome creatures.