دانلود زیرنویس Ip Man: The Awakening 2022

دانلود زیرنویس فیلم Ip Man: The Awakening با بازیگری Guan-Ying Chen, Hao Yan Fei, Miao Xie در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Ip Man: The Awakening در سال 2022 و به کارگردانی Zhang Zhulin, Li Xijie ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Guan-Ying Chen, Hao Yan Fei, Miao Xie همراه بوده است.

هنگامی که IP Man در سالهای جوانی در هنگ کنگ تحصیل می کرد ، به طور تصادفی در پرونده شرکت انگلیسی Stark Industries از آدم ربایی زنان چینی برای قاچاق در خارج از کشور درگیر می شود. IP Man قدم می زند و با غربی ها می جنگد. او سه بار با پاتون جنگجویان انگلیس جنگید و از وینگ چون برای دفاع از عزت چینی ها استفاده کرد.

ژانر: Action
بازیگران: Guan-Ying Chen, Hao Yan Fei, Miao Xie
کارگردان: Zhang Zhulin, Li Xijie
دانلود زیرنویس Ip Man: The Awakening
سال تولید: 2022
کشور سازنده: China

زیرنویس فارسی فیلم Ip Man: The Awakening 2022

زیرنویس فارسی فیلم Ip Man: The Awakening در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور China است. سبک و ژانر فیلم آن Action است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.6 است.

Zhang Zhulin, Li Xijie سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Guan-Ying Chen, Hao Yan Fei, Miao Xie خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور China که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Ip Man: The Awakening به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Peace by Chocolate

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2021
IMDB : 6.4
بازیگران: Hatem Ali, Ayham Abou Ammar, Yara Sabri

Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

ژانر: Animation, Action, Adventure
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.4
بازیگران: Kimberly Brooks, Greg Cipes, Keith Ferguson

The Story of My Wife

ژانر: Drama, Romance
کشور سازنده: Hungary, Germany, France
سال تولید: 2021
IMDB : 6.1
بازیگران: Léa Seydoux, Gijs Naber, Louis Garrel

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Ip Man: The Awakening

When Ip Man was studying in Hong Kong during his youth years, he accidentally gets involved in the case of British company Stark Industries' kidnapping of Chinese women to be trafficked overseas. Ip Man steps out and fights the westerners. He fought the British Patton warriors thrice and used Wing Chun to defend the dignity of the trampled Chinese.