دانلود زیرنویس I'm Charlie Walker 2022

دانلود زیرنویس فیلم I'm Charlie Walker با بازیگری Monica Barbaro, Mike Colter, Emma Caulfield Ford در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی I'm Charlie Walker در سال 2022 و به کارگردانی Patrick Gilles ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Monica Barbaro, Mike Colter, Emma Caulfield Ford همراه بوده است.

در سال 1971 پس از حقوق مدنی سانفرانسیسکو به نظر می رسید مکان مناسبی برای یک جانباز جنگ سیاه کره و خانواده اش برای تحقق رویای استقلال اقتصادی و شانس خودش برای "رئیس" بودن او باشد. چارلی واکر به زودی فهمید که چقدر ساده لوح است. وی در شهری پر از محاصره و روزها ، او از پاسخ دادن به "نه" خودداری کرد. تا اینکه یک فاجعه فاجعه بار در را باز کرد که قبلاً هرگز برای یک مرد سیاه پوست باز نبود. این داستانی است در مورد اتفاقی که او هنگام قدم زدن در آن درب ، با هر دو پا اتفاق افتاد!.

ژانر: Biography, Drama
بازیگران: Monica Barbaro, Mike Colter, Emma Caulfield Ford
کارگردان: Patrick Gilles
دانلود زیرنویس I'm Charlie Walker
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم I'm Charlie Walker 2022

زیرنویس فارسی فیلم I'm Charlie Walker در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Biography, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Biography, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.2 است.

Patrick Gilles سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Monica Barbaro, Mike Colter, Emma Caulfield Ford خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس I'm Charlie Walker به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Heroin Busters

ژانر: Action, Crime, Thriller
کشور سازنده: Italy
سال تولید: 1977
IMDB : 6.5
بازیگران: Fabio Testi, David Hemmings, Sherry Buchanan

Chickenhare and the Hamster of Darkness

ژانر: Animation, Adventure, Comedy
کشور سازنده: Belgium, France
سال تولید: 2022
IMDB : 6.3
بازیگران: Danny Fehsenfeld, Joe Ochman, Jordan Tartakow

Ginger's Tale

ژانر: Animation
کشور سازنده: Russia
سال تولید: 2021
IMDB : 5.3
بازیگران: Yuri Askarov, Sergey Burunov, Vasiliy Dakhnenko

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

I'm Charlie Walker

1971 post civil rights San Francisco seemed like the perfect place for a black Korean War veteran and his family to realize their dream of economic independence and his own chance to be his a 'boss'. Charlie Walker would soon find out how naive he was. In a city full of impostors and naysayers, he refused to take 'No' for an answer. Until a catastrophic disaster opened a door that had never been open to a black man before. This is a story about what happened when he stepped through that door, with both feet!.