دانلود زیرنویس Hustle 2022

دانلود زیرنویس فیلم Hustle با بازیگری Adam Sandler, Ben Foster, Robert Duvall در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Hustle در سال 2022 و به کارگردانی Jeremiah Zagar ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Adam Sandler, Ben Foster, Robert Duvall همراه بوده است.

پس از کشف یک بازیکن یک بار در طول زندگی با گذشته ای از صخره ای در خارج از کشور ، پیشاهنگی بسکتبال شانس خود را به خود جلب می کند تا بدون تأیید تیمش ، پدیده را به ایالات متحده برساند. در برابر شانس ، آنها یک شوت نهایی دارند تا ثابت کنند که آنچه را که برای ساختن آن در NBA لازم است ، دارند.

ژانر: Comedy, Drama, Sport
بازیگران: Adam Sandler, Ben Foster, Robert Duvall
کارگردان: Jeremiah Zagar
دانلود زیرنویس Hustle
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Hustle 2022

زیرنویس فارسی فیلم Hustle در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama, Sport علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama, Sport است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.4 است.

Jeremiah Zagar سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Adam Sandler, Ben Foster, Robert Duvall خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Hustle به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Evan Wood

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States, United Kingdom, Spain
سال تولید: 2021
IMDB : 5.5
بازیگران: Jere Burns, Michael Parr, Rylee Marshall

راشل ، دانشجوی نویسندگی در لس آنجلس ، هنگام دریافت خبرهایی درباره گذشت مادربزرگش ، زندگی خود را مختل می کند. با تشویق یک استاد قابل اعتماد ، او به خانه می رود تا از طریق نوشتن ، آسیب های خانواده را پردازش کند. بازگشت او هم افشاگری های شفابخش و هم دردناک دارد: بازگرداندن عاشقانه با یک عشق قدیمی و مهمترین آنها ، چالش کمک به برادرش در هنگام تلاش با مسائل مربوط به سلامت روان و اعتیاد است.

Henry Glassie: Field Work

ژانر: Documentary
کشور سازنده: Ireland
سال تولید: 2019
IMDB : 6.2
بازیگران: Henry Glassie, Pravina Shukla, Samuel Rodrigues

تواریخ سفرهای جهانی و یافته های فرهنگی منحصر به فرد از عامیانه مشهور آمریکایی هنری گلی.

Ah Girls Go Army Again

ژانر: Comedy
کشور سازنده: Singapore
سال تولید: 2022
IMDB : 5.8
بازیگران: Apple Chan, Belle Chua

اقدامات گروهبان چو اشتباه گرفته شده است ، اما در مواجهه با چالش های سخت ، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان Roxanne Tan رابطه جوی را با دوست پسرش پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود موانع ناخوشایند را پشت سر می گذارند ، که سرانجام آنها را در وضعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Hustle

After discovering a once-in-a-lifetime player with a rocky past abroad, a down on his luck basketball scout takes it upon himself to bring the phenom to the States without his team's approval. Against the odds, they have one final shot to prove they have what it takes to make it in the NBA.