دانلود زیرنویس Heart of the Matter 2022

دانلود زیرنویس فیلم Heart of the Matter با بازیگری Aimee Teegarden, Gail O'Grady, Chandler Massey در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Heart of the Matter در سال 2022 و به کارگردانی Mark Jean ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Aimee Teegarden, Gail O'Grady, Chandler Massey همراه بوده است.

اندی یک متخصص قلب و عروق است که در اثر مرگ تصادفی یک بیمار ویران می شود. در حالی که او و مادر غمگینش از طریق بخشش بر غم و اندوه خود غلبه می کنند ، آنها می آموزند که پذیرش منجر به امید می شود.

ژانر: Drama, Romance
بازیگران: Aimee Teegarden, Gail O'Grady, Chandler Massey
کارگردان: Mark Jean
دانلود زیرنویس Heart of the Matter
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Heart of the Matter 2022

زیرنویس فارسی فیلم Heart of the Matter در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama, Romance علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama, Romance است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.6 است.

Mark Jean سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Aimee Teegarden, Gail O'Grady, Chandler Massey خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Heart of the Matter به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Sun of the Soil

ژانر: Documentary, Short
کشور سازنده: United States, Mali
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: -

در مالی قرن چهاردهم ، یک جوان جاه طلب سلطنتی به نام مانسا موسی صعود کرد تاج و تخت ثروتمندترین پادشاهی در تاریخ بشر. این به دنبال هنرمند مالیایی عبدو اوولوگیم در سفری برای کشف حقیقت پشت پادشاه افسانه ای آفریقایی است.

The Last Victim

ژانر: Action, Crime, Thriller
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 4.9
بازیگران: Ron Perlman, Ali Larter, Ralph Ineson

آخرین قربانی یک تریلر نئو غربی است که در جنوب غربی آمریکا قرار دارد ، به دنبال کلانتر هیکی که سعی در حل بدترین موردی که در شهر کوچک خود دیده است ، احتمالاً ناشی از یک باند محلی خشونت آمیز به رهبری یک جنایتکار ترسناک است.

Black Site

ژانر: Action, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.4
بازیگران: Michelle Monaghan, Jason Clarke, Jai Courtney

گروهی از افسران مستقر در مخفیگاه برتر لابیرنتین باید برای زندگی خود در برابر هچت ، یک بازداشت شده با ارزش و بدنام با ارزش بالا بجنگند. هنگامی که او فرار می کند ، دستور کار مرموز و کشنده او عواقب بسیار گسترده ای دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Heart of the Matter

Andie is a cardiologist who is devastated by the accidental death of a patient. As she and his grieving mother overcome their sorrow through forgiveness, they learn that acceptance leads to hope.