دانلود زیرنویس Harmony 2022

دانلود زیرنویس فیلم Harmony با بازیگری Mark Frazier, Marili Kateri, Elliott Bales در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Harmony در سال 2022 و به کارگردانی Zachary Gross ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Mark Frazier, Marili Kateri, Elliott Bales همراه بوده است.

سوفیا ، یک سرباز زخمی ، مشکوک به مرکز پزشکی است که ارتش در آن قرار داده است ، واقعاً برای بهبودی او نیست ، بلکه چیزی بسیار شیطانی تر است. با نام Harmony ، این تسهیلات در واقع یک برنامه دولتی برای ایجاد تله پاتی است.

ژانر: Action, Horror, Sci-Fi
بازیگران: Mark Frazier, Marili Kateri, Elliott Bales
کارگردان: Zachary Gross
دانلود زیرنویس Harmony
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Harmony 2022

زیرنویس فارسی فیلم Harmony در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Horror, Sci-Fi علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Horror, Sci-Fi است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.5 است.

Zachary Gross سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Mark Frazier, Marili Kateri, Elliott Bales خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Harmony به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Where Is Anne Frank

ژانر: Animation, Drama, Family
کشور سازنده: Belgium, Luxembourg, France
سال تولید: 2021
IMDB : 6.3
بازیگران: Ruby Stokes, Emily Carey, Michael Maloney

Silverton Siege

ژانر: Action, Crime, Drama
کشور سازنده: South Africa
سال تولید: 2022
IMDB : 6.2
بازیگران: Arnold Vosloo, Sarah Kozlowski, Thabo Rametsi

Monster Family 2

ژانر: Animation, Comedy, Family
کشور سازنده: Germany, United Kingdom
سال تولید: 2021
IMDB : 4.7
بازیگران: Emily Carey, Jason Isaacs, Rainer Fritzsche

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Harmony

Sophia, a wounded soldier, suspects the medical facility the military placed her in isn't really for her recovery, but something far more devious. Codenamed Harmony, the facility is in fact a government program to create telepathy.