دانلود زیرنویس Fortress: Sniper's Eye 2022

دانلود زیرنویس فیلم Fortress: Sniper's Eye با بازیگری Bruce Willis, Chad Michael Murray, Jesse Metcalfe در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Fortress: Sniper's Eye در سال 2022 و به کارگردانی Josh Sternfeld ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Bruce Willis, Chad Michael Murray, Jesse Metcalfe همراه بوده است.

هفته ها پس از حمله مرگبار به اردوگاه قلعه ، رابرت برای نجات ساشا ، بیوه Nemesis قدیمی خود بالزاری ، نجات جسورانه می کند. اما به نظر می رسد که ساشا ممکن است برنامه های منحرف از خودش داشته باشد. با شروع حمله جدید ، رابرت با چهره ای آشنا روبرو می شود که فکر می کرد دیگر هرگز نمی بیند ...

ژانر: Action
بازیگران: Bruce Willis, Chad Michael Murray, Jesse Metcalfe
کارگردان: Josh Sternfeld
دانلود زیرنویس Fortress: Sniper's Eye
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Fortress: Sniper's Eye 2022

زیرنویس فارسی فیلم Fortress: Sniper's Eye در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 2.8 است.

Josh Sternfeld سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Bruce Willis, Chad Michael Murray, Jesse Metcalfe خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Fortress: Sniper's Eye به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Jockey

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 6.4
بازیگران: Clifton Collins Jr., Logan Cormier, Vincent Francia

Jurassic World Dominion

ژانر: Action, Adventure, Sci-Fi
کشور سازنده: United States, Malta
سال تولید: 2022
IMDB : 5.8
بازیگران: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern

Remember Me

ژانر: Drama, Horror, Mystery
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 7.1
بازیگران: Jeanie Gold, Eleanor Burke, Penelope Read

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Fortress: Sniper's Eye

Weeks after the deadly assault on Fortress Camp, Robert makes a daring rescue to save Sasha, the widow of his old nemesis Balzary. But back in the camp's command bunker, it appears Sasha may have devious plans of her own. As a new attack breaks out, Robert is confronted with a familiar face he thought he'd never see again…