دانلود زیرنویس Feast 2021

دانلود زیرنویس فیلم Feast با بازیگری Trudi Klever, Eelco Smits, Koen Van Kaam در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Feast در سال 2021 و به کارگردانی Tim Leyendekker ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Trudi Klever, Eelco Smits, Koen Van Kaam همراه بوده است.

در جشن ، عاملان ، قربانیان و تماشاگران آنها در بازسازی چشمگیر پرونده HIV Groningen شرکت می کنند. این فیلم داستانی راجع به قدرت و تسلیم ، برگشت پذیری حقیقت و تمایل به بازگشت به خانه در جایی می گوید.

ژانر: Drama
بازیگران: Trudi Klever, Eelco Smits, Koen Van Kaam
کارگردان: Tim Leyendekker
دانلود زیرنویس Feast
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Netherlands

زیرنویس فارسی فیلم Feast 2021

زیرنویس فارسی فیلم Feast در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Netherlands است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.2 است.

Tim Leyendekker سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Trudi Klever, Eelco Smits, Koen Van Kaam خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Netherlands که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Feast به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Hollow

ژانر: Horror
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2021
IMDB : 2.9
بازیگران: Pat Garrett, Pete Bird, Ellie Jeffreys

زنی با علائم اولیه آلزایمر شروع به داشتن رویاهای شفاف و کابوس هایی می کند که یک عروسک پانچ زنده با او و خانواده اش به آنجا منتقل شده است. او کشف می کند که چیزی شوم در حال مشاهده هر حرکتی است.

Homebound

ژانر: Drama, Horror, Mystery
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2021
IMDB : 4.4
بازیگران: Tom Goodman-Hill, Aisling Loftus, Raffiella Chapman

یک زن جوان وارد خانه خانواده اخراج شده شوهر جدید خود می شود تا فرزندان را پیدا کند که به روش های فزاینده ای بی نظیر رفتار می کنند.

Promise at Dawn

ژانر: Biography, Drama, Romance
کشور سازنده: France, Belgium
سال تولید: 2017
IMDB : 7.1
بازیگران: Pierre Niney, Charlotte Gainsbourg, Didier Bourdon

از کودکی در لهستان تا دوران نوجوانی در نیس تا سالهای خود به عنوان دانش آموز در پاریس و آموزش های سخت خود به عنوان خلبان در طول جنگ جهانی دوم ، این کمدی تجیپ داستان عاشقانه رومن گری ، یکی از مشهورترین رمان نویسان فرانسوی را روایت می کند تنها نویسنده ای که دو بار جایزه گونکورت را برای ادبیات فرانسه کسب کرده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Feast

In FEAST, perpetrators, victims and their spectators become involved in a dramatic reconstruction of the Groningen HIV case. The film tells a story about power and surrender, the reversibility of truth and the desire to come home somewhere.