دانلود زیرنویس Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore 2022

دانلود زیرنویس فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore با بازیگری Jude Law, Cara Mahoney, Mads Mikkelsen در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore در سال 2022 و به کارگردانی David Yates ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Jude Law, Cara Mahoney, Mads Mikkelsen همراه بوده است.

آلبوس دامبلدور در تلاش برای خنثی کردن برنامه های Grindelwald برای پرورش جادوگران خون خالص برای حاکمیت بر همه موجودات غیر جادویی ، دانش آموز سابق خود را Newt Scamander ، که موافقت خود را برای کمک به شما دارد ، ثبت می کند ، اگرچه او از خطراتی که در پیش است بی خبر است. خطوط به عنوان عشق و وفاداری ، حتی در میان واقعی ترین دوستان و خانواده ، در دنیای جادوگری به طور فزاینده تقسیم می شوند.

ژانر: Adventure, Family, Fantasy
بازیگران: Jude Law, Cara Mahoney, Mads Mikkelsen
کارگردان: David Yates
دانلود زیرنویس Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United Kingdom, United States

زیرنویس فارسی فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore 2022

زیرنویس فارسی فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Adventure, Family, Fantasy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United Kingdom, United States است. سبک و ژانر فیلم آن Adventure, Family, Fantasy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.2 است.

David Yates سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Jude Law, Cara Mahoney, Mads Mikkelsen خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United Kingdom, United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Above Snakes

ژانر: Mystery, Western
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.7
بازیگران: Rebecah Rye, Brandon Baker, Lon Hannah

Flee

ژانر: Documentary, Animation, Biography
کشور سازنده: Denmark, France, Norway
سال تولید: 2021
IMDB : 7.9
بازیگران: Daniel Karimyar, Fardin Mijdzadeh, Milad Eskandari

Dinosaur World

ژانر: Action, Adventure, Sci-Fi
کشور سازنده: China, United States
سال تولید: 2020
IMDB : 3.1
بازیگران: Xing Yu, Steven He, Mike Pu

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

In an effort to thwart Grindelwald's plans of raising pure-blood wizards to rule over all non-magical beings, Albus Dumbledore enlists his former student Newt Scamander, who agrees to help, though he's unaware of the dangers that lie ahead. Lines are drawn as love and loyalty are tested, even among the truest friends and family, in an increasingly divided wizarding world.