دانلود زیرنویس Family Camp 2022

دانلود زیرنویس فیلم Family Camp با بازیگری Tommy Woodard, Eddie James, Leigh-Allyn Baker در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Family Camp در سال 2022 و به کارگردانی Brian Cates ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Tommy Woodard, Eddie James, Leigh-Allyn Baker همراه بوده است.

هنگامی که همسر Workaholic Tommy اصرار دارد که او زمان بیشتری را با خانواده خود می گذراند ، او موافقت می کند که در اردوگاه خانوادگی ثبت نام کند. آنچه که تامی روی آن حساب نکرد ، مجبور شد یورت را در اردوگاه با خانواده بزرگتر از زندگی سندرز به اشتراک بگذارد.

ژانر: Comedy, Family
بازیگران: Tommy Woodard, Eddie James, Leigh-Allyn Baker
کارگردان: Brian Cates
دانلود زیرنویس Family Camp
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Family Camp 2022

زیرنویس فارسی فیلم Family Camp در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Family علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Family است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.1 است.

Brian Cates سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Tommy Woodard, Eddie James, Leigh-Allyn Baker خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Family Camp به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Torn Hearts

ژانر: Drama, Horror, Music
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.1
بازیگران: Katey Sagal, Shiloh Fernandez, Joshua Leonard

Legend of Zhao Yun

ژانر: Action, History, War
کشور سازنده: China
سال تولید: 2021
IMDB : 6.1
بازیگران: Tao Wang, Mei Yang, Yankai Yu

Respect the Jux

ژانر: Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3
بازیگران: Tony Sirico, Robert Costanzo, Tobias Truvillion

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Family Camp

When workaholic Tommy's wife insists that he spend more time with his family, he agrees to sign up for Family Camp. What Tommy didn't count on was being forced to share a yurt at camp with the larger-than-life Sanders family.