دانلود زیرنویس Evan Wood 2021

دانلود زیرنویس فیلم Evan Wood با بازیگری Jere Burns, Michael Parr, Rylee Marshall در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Evan Wood در سال 2021 و به کارگردانی Niki Byrne ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Jere Burns, Michael Parr, Rylee Marshall همراه بوده است.

راشل ، دانشجوی نویسندگی در لس آنجلس ، هنگام دریافت خبرهایی درباره گذشت مادربزرگش ، زندگی خود را مختل می کند. با تشویق یک استاد قابل اعتماد ، او به خانه می رود تا از طریق نوشتن ، آسیب های خانواده را پردازش کند. بازگشت او هم افشاگری های شفابخش و هم دردناک دارد: بازگرداندن عاشقانه با یک عشق قدیمی و مهمترین آنها ، چالش کمک به برادرش در هنگام تلاش با مسائل مربوط به سلامت روان و اعتیاد است.

ژانر: Drama
بازیگران: Jere Burns, Michael Parr, Rylee Marshall
کارگردان: Niki Byrne
دانلود زیرنویس Evan Wood
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United States, United Kingdom, Spain

زیرنویس فارسی فیلم Evan Wood 2021

زیرنویس فارسی فیلم Evan Wood در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States, United Kingdom, Spain است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.5 است.

Niki Byrne سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Jere Burns, Michael Parr, Rylee Marshall خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States, United Kingdom, Spain که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Evan Wood به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Marooned

ژانر: Adventure, Drama, Sci-Fi
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1969
IMDB : 5.8
بازیگران: Gregory Peck, Richard Crenna, David Janssen

پس از گذراندن چندین ماه در یک آزمایشگاه مداری ، سه فضانورد آماده بازگشت به زمین فقط برای پیدا کردن پرتوهای دفع مدار خود فعال نمی شوند. بعد از اینکه در ابتدا فکر می کردند که ممکن است آنها را در مدار رها کنند ، ناسا تصمیم می گیرد نجات جسورانه ای را آغاز کند. برنامه های آنها با طوفان به سمت محل پرتاب و یک منبع کوچک در کپسول فضانوردان پیچیده است.

Press Play

ژانر: Music, Romance, Sci-Fi
کشور سازنده: South Korea, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.5
بازیگران: Lewis Pullman, Danny Glover, Christina Chang

لورا و هریسون عاشقانه های کامل و بی نقص بر پایه و اساس عشق مشترک به موسیقی ساخته شده اند. پس از یک حادثه مرگبار ، لورا وقتی متوجه می شود که مخلوط آنها می تواند او را به موقع منتقل کند ، می تواند عشق به زندگی خود را نجات دهد.

Iron Cross: The Road to Normandy

ژانر: War
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Tino Struckmann, Olivier Gruner, Kim Sønderholm

کاپیتان مولر برای زنده ماندن در مبارزه با نیروهای روسیه روسیه تلاش می کند. وی زخمی شد که او به نورماندی فرستاده می شود زیرا آمریکایی های ما لی و تری در حال آماده سازی برای D-Day هستند. به زودی نمره حل می شود و نبرد GIS و آلمانی های ما را در همان مسیر به ارمغان می آورد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Evan Wood

Rachel, a writing student in Los Angeles, finds her life disrupted when she receives news of her grandmother’s passing. At the encouragement of a trusted professor, she goes home to process the family’s trauma through her writing. Her return has both healing and painful revelations: a romantic rekindling with an old love interest and, most notably, the challenge of helping her brother as he struggles with issues of mental health and addiction.