دانلود زیرنویس Escape the Field 2022

دانلود زیرنویس فیلم Escape the Field با بازیگری Theo Rossi, Shane West, Jordan Claire Robbins در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Escape the Field در سال 2022 و به کارگردانی Emerson Moore ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Theo Rossi, Shane West, Jordan Claire Robbins همراه بوده است.

شش غریبه ناگهان در یک ذرت از راه دور و بی پایان بیدار شدند. آنها از دارایی های خود محروم هستند ، آنها تنها با شش مورد باقی مانده اند: یک اسلحه با یک گلوله ، کبریت ، یک فانوس ، چاقو ، قطب نما و یک فلاسک آب. از آنجا که آژیرهای مرموز از فاصله دور می شوند و تله ها در هر نوبت ظاهر می شوند ، این گروه متوجه می شوند که با یک شر غیر غیب به یک بازی گربه و موشی فرو رفته است و بقا به حل یک معمای شیطانی و کشنده بستگی دارد.

ژانر: Thriller
بازیگران: Theo Rossi, Shane West, Jordan Claire Robbins
کارگردان: Emerson Moore
دانلود زیرنویس Escape the Field
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Escape the Field 2022

زیرنویس فارسی فیلم Escape the Field در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.3 است.

Emerson Moore سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Theo Rossi, Shane West, Jordan Claire Robbins خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Escape the Field به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Infinite Storm

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: United Kingdom, Poland, Australia
سال تولید: 2022
IMDB : 5.1
بازیگران: Naomi Watts, Denis O'Hare, Billy Howle

Madelines

ژانر: Comedy, Horror, Sci-Fi
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Brea Grant, Parry Shen, Richard Riehle

We're All Going to the World's Fair

ژانر: Drama, Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.3
بازیگران: Anna Cobb, Holly Anne Frink, Michael J Rogers

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Escape the Field

Six strangers suddenly awaken in a remote, endless cornfield. Stripped of their possessions, they are left with only six items: a gun with a single bullet, matches, a lantern, a knife, a compass, and a flask of water. As mysterious sirens blare in the distance and traps appear at every turn, the group realizes it’s been plunged into a cat-and-mouse game with an unseen evil, and survival depends upon solving a diabolical and deadly puzzle.