دانلود زیرنویس Escape Through Africa 2022

دانلود زیرنویس فیلم Escape Through Africa با بازیگری Eric Roberts, Linn Bjornland, Justin Gordon در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Escape Through Africa در سال 2022 و به کارگردانی Ted Betz ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Eric Roberts, Linn Bjornland, Justin Gordon همراه بوده است.

در سال 1914 ، یک پرستار بریتانیایی ، آن ، از حمله به پاسگاه خود در آفریقا فرار می کند. او که توسط یک حزب جنگ به رهبری آلمانی شکار شده و با کمک عموی خود ، یک کاپیتان ارتش و جنگجویان محلی ، در یک سفر حماسی در سراسر کشور هیل آفریقا شروع می کند. او باید شجاعت را با آرمانهای صلح آمیز خود تعادل برقرار کند تا یک دختر بومی را با خیال راحت به مادرش تحویل دهد ، با همسرش مجدداً اتحاد شود و یک پاسگاه همسایه را از یک قتل عام نجات دهد.

ژانر: Adventure
بازیگران: Eric Roberts, Linn Bjornland, Justin Gordon
کارگردان: Ted Betz
دانلود زیرنویس Escape Through Africa
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Escape Through Africa 2022

زیرنویس فارسی فیلم Escape Through Africa در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Adventure علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Adventure است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3.7 است.

Ted Betz سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Eric Roberts, Linn Bjornland, Justin Gordon خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Escape Through Africa به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Sneakerella

ژانر: Comedy, Family, Musical
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.6
بازیگران: Chosen Jacobs, Lexi Underwood, Devyn Nekoda

Blowback

ژانر: Action, Crime, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.4
بازیگران: Randy Couture, Cam Gigandet, Michele Plaia

Iron Cross: The Road to Normandy

ژانر: War
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Tino Struckmann, Olivier Gruner, Kim Sønderholm

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Escape Through Africa

In 1914, a British nurse, Anne, escapes an attack on her outpost in Africa. Hunted by a German-led war party, and with help from her uncle, an Army Captain, and local warriors, she embarks on an epic journey across the African hill country. She must balance bravery with her pacifist ideals to deliver a native girl safely to her mother, reunite with her husband, and save a neighboring outpost from a massacre.