دانلود زیرنویس Erzulie 2022

دانلود زیرنویس فیلم Erzulie با بازیگری Zoe Graham, Elizabeth Trieu, Jason Kirkpatrick در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Erzulie در سال 2022 و به کارگردانی Christine Chen ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Zoe Graham, Elizabeth Trieu, Jason Kirkpatrick همراه بوده است.

هنگامی که آنها خود را چهره به چهره با ارزولی الهه پری دریایی باتلاق پیدا می کنند ، دوباره به سرعت خسته می شود.

ژانر: Adventure, Fantasy
بازیگران: Zoe Graham, Elizabeth Trieu, Jason Kirkpatrick
کارگردان: Christine Chen
دانلود زیرنویس Erzulie
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Erzulie 2022

زیرنویس فارسی فیلم Erzulie در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Adventure, Fantasy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Adventure, Fantasy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.8 است.

Christine Chen سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Zoe Graham, Elizabeth Trieu, Jason Kirkpatrick خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Erzulie به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Benji

ژانر: Adventure, Family, Romance
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1974
IMDB : 6.3
بازیگران: Patsy Garrett, Allen Fiuzat, Cynthia Smith

بنجی یک ولگرد است که با این وجود راه خود را در قلب تعدادی از مردم شهر انجام داده است ، که هر زمان که متوقف شود به او غذا و توجه می دهد. مورد علاقه های خاص او یک جفت کودک است که در برابر خواسته والدینشان با او غذا می خورند و با او بازی می کنند. با این حال ، وقتی بچه ها ربوده می شوند ، والدین و پلیس در حال ضرر هستند تا آنها را پیدا کنند. فقط بنجی می تواند آنها را ردیابی کند ، اما آیا او به موقع خواهد بود؟ اگر او بتواند روز را نجات دهد ، ممکن است خانه دائمی را که آرزو کرده است پیدا کند.

Oro Arrowhead

ژانر: Mystery
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Stephen Thompson, Vanessa Ore, Jermi Little

یک مرد با ردیابی دنباله پدرش بر روی یک نقشه مرموز ، یک مرد به دنبال یک فلش طلایی است که به نظر می رسد کل شهر را خراب کرده است.

The Man from Toronto

ژانر: Action, Comedy, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.7
بازیگران: Kevin Hart, Woody Harrelson, Kaley Cuoco

در یک مورد هویت اشتباه ، کشنده ترین قاتل جهان ، معروف به مرد از تورنتو ، و یک پیچش در نیویورک سیتی پس از سردرگمی یکدیگر در Airbnb مجبور به همکاری می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Erzulie

A reunion between 4 friends quickly goes awry when they find themselves face to face with Erzulie the swamp mermaid goddess.