دانلود زیرنویس Emergency 2022

دانلود زیرنویس فیلم Emergency با بازیگری RJ Cyler, Donald Elise Watkins, Sebastian Chacon در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Emergency در سال 2022 و به کارگردانی Carey Williams ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون RJ Cyler, Donald Elise Watkins, Sebastian Chacon همراه بوده است.

برای یک شب مهمانی افسانه ای ، سه دانشجوی کالج باید در هنگام مواجهه با وضعیت غیر منتظره ، جوانب مثبت و منفی تماس با پلیس را وزن کنند.

ژانر: Comedy, Drama, Thriller
بازیگران: RJ Cyler, Donald Elise Watkins, Sebastian Chacon
کارگردان: Carey Williams
دانلود زیرنویس Emergency
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Emergency 2022

زیرنویس فارسی فیلم Emergency در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.1 است.

Carey Williams سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور RJ Cyler, Donald Elise Watkins, Sebastian Chacon خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Emergency به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Cellar

ژانر: Horror
کشور سازنده: Ireland
سال تولید: 2022
IMDB : 5.2
بازیگران: Elisha Cuthbert, Eoin Macken, Dylan Fitzmaurice Brady

Last Seen Alive

ژانر: Action, Mystery, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.6
بازیگران: Gerard Butler, Jaimie Alexander, Russell Hornsby

Sonic the Hedgehog 2

ژانر: Animation, Action, Adventure
کشور سازنده: Japan, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.6
بازیگران: Ben Schwartz, Idris Elba, Collen O'Shanussy

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Emergency

Ready for a night of legendary partying, three college students must weigh the pros and cons of calling the police when faced with an unexpected situation.