دانلود زیرنویس Eagle Wings 2021

دانلود زیرنویس فیلم Eagle Wings با بازیگری Sadiq Daba, Francis Duru, Jamila Ibrahim در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Eagle Wings در سال 2021 و به کارگردانی Paul Apel Papel ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Sadiq Daba, Francis Duru, Jamila Ibrahim همراه بوده است.

دو افسر نیروی هوایی نیجریه وظیفه دارند که همکار و کورس خود را که در قلمرو دشمن سقوط کرده اند ، نجات دهند ، عملیات نجات به یک حمله تهاجمی بزرگ به دژ تروریست تبدیل می شود.

ژانر: Thriller
بازیگران: Sadiq Daba, Francis Duru, Jamila Ibrahim
کارگردان: Paul Apel Papel
دانلود زیرنویس Eagle Wings
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Nigeria

زیرنویس فارسی فیلم Eagle Wings 2021

زیرنویس فارسی فیلم Eagle Wings در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Nigeria است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5 است.

Paul Apel Papel سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Sadiq Daba, Francis Duru, Jamila Ibrahim خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Nigeria که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Eagle Wings به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Crimes of the Future

ژانر: Drama, Horror, Sci-Fi
کشور سازنده: Canada, France, Greece
سال تولید: 2022
IMDB : 5.9
بازیگران: Viggo Mortensen, Léa Seydoux, Kristen Stewart

از آنجا که گونه های انسانی با یک محیط مصنوعی سازگار است ، بدن تحت تحولات و جهش های جدید قرار می گیرد. Saul Tenser ، هنرمند عملکرد مشهور ، همراه با شریک زندگی خود Caprice ، دگرگونی اندام های خود را به نمایش می گذارد. در همین حال ، یک گروه مرموز سعی می کند از شهرت Saul استفاده کند تا در مرحله بعدی تکامل انسان روشن شود.

Minions: The Rise of Gru

ژانر: Animation, Adventure, Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.2
بازیگران: Steve Carell, Pierre Coffin, Alan Arkin

Gru یک طرفداران یک گروه فوق العاده Supervillain معروف به The Vicious 6 ، طرحی را برای تبدیل شدن به اندازه کافی شر برای پیوستن به آنها ، با پشتیبان گیری از پیروان خود ، The Minions ، آغاز می کند.

Father Stu

ژانر: Biography, Drama
کشور سازنده: South Korea, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.4
بازیگران: Mel Gibson, Jacki Weaver, Teresa Ruiz

داستان واقعی زندگی کشیش بوکسور ، پدر استوارت لانگ ، که سفر خود از خود تحریک به رستگاری باعث الهام بخشیدن به افراد بی شماری در این راه شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Eagle Wings

Two Nigerian Airforce Officers owe a duty to rescue their colleague and coursemate who crashed in enemy territory, the rescue operation becomes a major offensive attack on the stronghold of the terrorist.