دانلود زیرنویس Dying for Chocolate: A Curious Caterer Mystery 2022

دانلود زیرنویس فیلم Dying for Chocolate: A Curious Caterer Mystery با بازیگری Nikki Deloach, Andrew W. Walker, Jaycie Dotin در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Dying for Chocolate: A Curious Caterer Mystery در سال 2022 و به کارگردانی Anthony C. Metchie ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Nikki Deloach, Andrew W. Walker, Jaycie Dotin همراه بوده است.

گلدی یک مادر مجرد روحیه است که به نقش شهر Sleuth می رود تا بتواند مرگ مرموز یک دوست را حل کند. با تیک زدن ساعت برای یافتن مقصر ، گلدی به همکاری بعید با کارآگاه تام شولتز ، که به دانش محلی گلدی تکیه می دهد ، اعتصاب می کند. همانطور که رابطه آنها نشانه های تبدیل شدن به چیزی بیشتر را نشان می دهد ، لیست مظنون بالا می رود. آیا گلدی قبل از قاتل بر روی او باریک خواهد شد؟

ژانر: Mystery
بازیگران: Nikki Deloach, Andrew W. Walker, Jaycie Dotin
کارگردان: Anthony C. Metchie
دانلود زیرنویس Dying for Chocolate: A Curious Caterer Mystery
سال تولید: 2022
کشور سازنده: Canada

زیرنویس فارسی فیلم Dying for Chocolate: A Curious Caterer Mystery 2022

زیرنویس فارسی فیلم Dying for Chocolate: A Curious Caterer Mystery در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Mystery علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Canada است. سبک و ژانر فیلم آن Mystery است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.6 است.

Anthony C. Metchie سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Nikki Deloach, Andrew W. Walker, Jaycie Dotin خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Canada که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Dying for Chocolate: A Curious Caterer Mystery به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Terror on the Prairie

ژانر: Drama, Thriller, Western
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 6.4
بازیگران: Gina Carano, Nick Searcy, Donald Cerrone

Young and Dangerous 2

ژانر: Action, Crime
کشور سازنده: Hong Kong
سال تولید: 1996
IMDB : 6.7
بازیگران: Ekin Cheng, Jordan Chan, Chingmy Yau

Stick Me Up

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3
بازیگران: Jennifer Ansari, Lester Bailey Jr., Towanda Braxton

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Dying for Chocolate: A Curious Caterer Mystery

Goldy is a spirited single mom who’s thrust into the role of town sleuth to help solve a friend’s mysterious death. With the clock ticking to find the culprit, Goldy strikes up an unlikely partnership with Detective Tom Schultz, who leans into Goldy’s local knowledge. As their relationship shows signs of becoming something more, the suspect list rises. Will Goldy narrow in on the killer before the killer narrows in on her?