دانلود زیرنویس Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2022

دانلود زیرنویس فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness با بازیگری Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Doctor Strange in the Multiverse of Madness در سال 2022 و به کارگردانی Sam Raimi ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor همراه بوده است.

دکتر استرنج ، با کمک متحدین عرفانی ، قدیمی و جدید ، واقعیت های متناوب ذهن و خمش را طی می کند تا با یک دشمن جدید مرموز روبرو شود.

ژانر: Action, Adventure, Fantasy
بازیگران: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor
کارگردان: Sam Raimi
دانلود زیرنویس Doctor Strange in the Multiverse of Madness
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2022

زیرنویس فارسی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Adventure, Fantasy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Adventure, Fantasy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7 است.

Sam Raimi سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Doctor Strange in the Multiverse of Madness به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Trees of Peace

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 6.4
بازیگران: Eliane Umuhire, Charmaine Bingwa, Ella Cannon

Dragon Knight

ژانر: Fantasy
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 5.8
بازیگران: Megan Tremethick, Erich Redman, Briony Monroe

My Home Is Copacabana

ژانر: Adventure, Drama
کشور سازنده: Sweden
سال تولید: 1965
IMDB : 0
بازیگران: Leila Santos de Sousa, Cosme dos Santos, Josafá Da Silva Santos

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange, with the help of mystical allies both old and new, traverses the mind-bending and dangerous alternate realities of the Multiverse to confront a mysterious new adversary.