دانلود زیرنویس Deep in the Forest 2021

دانلود زیرنویس فیلم Deep in the Forest با بازیگری Eva Abramian, Will Bradley, Ursula Brooks در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Deep in the Forest در سال 2021 و به کارگردانی Jeremy Dylan Lanni ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Eva Abramian, Will Bradley, Ursula Brooks همراه بوده است.

در اعماق جنگل هیجان انگیز در مورد گروهی از مترقی ها است که مجبور به پنهان کردن در یک اسکی اسکی از راه دور در طی یک جنگ داخلی نزدیک آینده بین راست آمریکا و چپ آمریکایی ها هستند.

ژانر: Thriller
بازیگران: Eva Abramian, Will Bradley, Ursula Brooks
کارگردان: Jeremy Dylan Lanni
دانلود زیرنویس Deep in the Forest
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Deep in the Forest 2021

زیرنویس فارسی فیلم Deep in the Forest در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 2.8 است.

Jeremy Dylan Lanni سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Eva Abramian, Will Bradley, Ursula Brooks خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Deep in the Forest به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Ginger's Tale

ژانر: Animation
کشور سازنده: Russia
سال تولید: 2021
IMDB : 5.3
بازیگران: Yuri Askarov, Sergey Burunov, Vasiliy Dakhnenko

داستان با پاتر خوب اما فقیر آغاز می شود ، که یک بار فلینت را پیدا می کند ، یک مصنوع جادویی که صاحب آن را ثروتمند می کند ، اما در عوض نفرین مرگ را می فرستد. پاتر را می توان فقط با فداکاری شخصیت اصلی ذخیره کرد - دختری به نام Twinkle. بدون تردید ، او به نجات یک دوست می رود و به او کمک می کند تا درک کند که عشق و کار صادقانه از پول و قدرت مهمتر است.

Shark Bait

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 4.3
بازیگران: Holly Earl, Jack Trueman, Catherine Hannay

گروهی از دوستان که از یک آخر هفته لذت می برند ، یک زن و شوهر از جتسکی ها را که آنها را به دریا می کشند ، دزدی می کنند و در یک برخورد وحشتناک سر به پایان می رسند. آنها در تلاشند تا راهی خانه با یک دوست مجروح بد را پیدا کنند در حالی که از آبهای زیر شکارچیان کمین می کنند.

The Spy Who Never Dies

ژانر: Action, Comedy, Romance
کشور سازنده: Australia
سال تولید: 2022
IMDB : 5.1
بازیگران: Teressa Liane, Cassandra Magrath, Paul O'Brien

یک جاسوس در سطح جهانی برای یک زن بعید می افتد و باید چگونگی ایجاد رابطه با یک فرد عادی را انجام دهد ، در حالی که دیگران در اطراف او سعی می کنند هم رابطه و هم موارد دیگر را نابود کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Deep in the Forest

Deep in the Forest is a thriller about a group of progressives who are forced to hide out at a remote ski lodge during a near-future civil war between the American Right and the American Left.