دانلود زیرنویس County Line: All In 2022

دانلود زیرنویس فیلم County Line: All In با بازیگری Tom Wopat, Kelsey Crane, Denim Richards در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی County Line: All In در سال 2022 و به کارگردانی Brent Christy ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Tom Wopat, Kelsey Crane, Denim Richards همراه بوده است.

هنگامی که یک وکیل نه چندان محبوب در خط شهرستان کشته می شود ، کلانتر آلدن راکول در ایالت ماكسویل باید با اکراه با کلانتر تازه منتخب جو پورتر از همسایگان ایالت یورک همکاری کند. روشهای "شهر بزرگ" او با روشهای "مدرسه قدیمی" خود برخورد می کند ، اما وقتی قاتل به اعتصاب خود ادامه می دهد ، آنها باید یاد بگیرند که اختلافات خود را کنار بگذارند و برای جلوگیری از قاتل کار کنند.

ژانر: Action
بازیگران: Tom Wopat, Kelsey Crane, Denim Richards
کارگردان: Brent Christy
دانلود زیرنویس County Line: All In
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم County Line: All In 2022

زیرنویس فارسی فیلم County Line: All In در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.8 است.

Brent Christy سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Tom Wopat, Kelsey Crane, Denim Richards خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس County Line: All In به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Whooper Returns

ژانر: Horror, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2020
IMDB : 3.7
بازیگران: Rik Billock, Megan Bolton, David Flick

پس از به ارث بردن خانه خانوادگی خود، چهار خواهر و برادر جدا شده خود را در چنگال تسخیر شیطانی می یابند. وقتی یک غریبه عجیب و غریب از راه می رسد و ادعا می کند که خانه به او واگذار شده است، آنها شروع به تجربه تظاهرات عجیب و غیرقابل توضیح می کنند که اثرات بدی بر همه افراد خانه دارد.

Escape Through Africa

ژانر: Adventure
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.7
بازیگران: Eric Roberts, Linn Bjornland, Justin Gordon

در سال 1914 ، یک پرستار بریتانیایی ، آن ، از حمله به پاسگاه خود در آفریقا فرار می کند. او که توسط یک حزب جنگ به رهبری آلمانی شکار شده و با کمک عموی خود ، یک کاپیتان ارتش و جنگجویان محلی ، در یک سفر حماسی در سراسر کشور هیل آفریقا شروع می کند. او باید شجاعت را با آرمانهای صلح آمیز خود تعادل برقرار کند تا یک دختر بومی را با خیال راحت به مادرش تحویل دهد ، با همسرش مجدداً اتحاد شود و یک پاسگاه همسایه را از یک قتل عام نجات دهد.

Doula

ژانر: Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5
بازیگران: Troian Bellisario, Arron Shiver, Will Greenberg

پس از مرگ ناگهانی ماما ، یک زن و شوهر L.A. پسر هیپی خود را استخدام می کنند تا در دولا زنده آنها باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

County Line: All In

When a not-so-popular lawyer is killed on the county line, Maksville County Sheriff Alden Rockwell must reluctantly work with the newly elected Sheriff Jo Porter of the neighboring York county. Her 'big city' methods clash with his 'old school' ways, but when the murderer continues to strike, they must learn to set aside their differences and work together in order to stop the killer.