دانلود زیرنویس Code Name Banshee 2022

دانلود زیرنویس فیلم Code Name Banshee با بازیگری Antonio Banderas, Jaime King, Tommy Flanagan در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Code Name Banshee در سال 2022 و به کارگردانی Jon Keeyes ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Antonio Banderas, Jaime King, Tommy Flanagan همراه بوده است.

Caleb ، یک قاتل سابق دولت در مخفیگاه ، که هنگامی که پروتکل او ، قاتل به همان اندازه کشنده معروف به Banshee ، دوباره زنده می شود ، دوباره کشف می کند که یک فضل روی سر Caleb قرار گرفته است.

ژانر: Action, Thriller
بازیگران: Antonio Banderas, Jaime King, Tommy Flanagan
کارگردان: Jon Keeyes
دانلود زیرنویس Code Name Banshee
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Code Name Banshee 2022

زیرنویس فارسی فیلم Code Name Banshee در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3.6 است.

Jon Keeyes سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Antonio Banderas, Jaime King, Tommy Flanagan خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Code Name Banshee به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

14 That Night

ژانر: Drama
کشور سازنده: Japan
سال تولید: 2016
IMDB : 5.9
بازیگران: Yuzu Aoki, Nana Asakawa, Taka Guadalcanal

در سال 1987، تاکاشی، دانشآموز دبیرستانی ناامید، از پدر ناآرامش که همیشه در اطراف خانهشان در حومه شهر آویزان است متنفر است و مورد آزار گانگسترهای بدخواه منطقه قرار میگیرد. اما او به دختر همسایه، مگومی با سینه های سخاوتمند علاقه مند است. یک روز، تاکاشی شایعهای میشنود مبنی بر اینکه کیوکو یوکوشیمارو، بازیگر فیلمهای پورن، برای یک جلسه امضا به شهر میآید، در تنها فروشگاه ویدیویی شهر که تاکاشی و دوستان جودویش همیشه در آن وقت میگذرانند. ماجراجویی مضحک اما جدی آنها آغاز می شود. تاکاشی بعد از این همه شگفتی و هرج و مرج چه خواهد یافت؟ با یادآوری آثار کلاسیک جوانان مانند Stand By Me، این اولین ویژگی شین آداچی، فیلمنامه نویس 100 Yen Love برنده جایزه آکادمی ژاپن است.

Torn Hearts

ژانر: Drama, Horror, Music
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.1
بازیگران: Katey Sagal, Shiloh Fernandez, Joshua Leonard

یک دوتایی امیدوار کننده کشور در حال حاضر به دنبال عمارت منزوی بت خود هارپر هلندی است که یک ستاره موسیقی سابق کشور و نشویل سلطنتی به آن تبدیل شده است. آنچه که به عنوان یک دیدار دوستانه شروع می شود ، به یک سری وحشتناک وحشتناک تبدیل می شود و دوستان را وادار می کند تا با طول هایی که برای تحقق رویاهای خود روبرو می شوند ، مقابله کنند.

Beauty

ژانر: Drama, Romance
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Gracie Marie Bradley, Aleyse Shannon, Niecy Nash

یک خواننده جوان در آستانه یک حرفه ای امیدوارکننده ، خود را بین یک خانواده سلطه گر ، فشارهای صنعت و عشق او به دوست دختر خود پاره می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Code Name Banshee

Caleb, a former government assassin in hiding, who resurfaces when his protégé, the equally deadly killer known as Banshee, discovers a bounty has been placed on Caleb's head.