دانلود زیرنویس Children of Sin 2022

دانلود زیرنویس فیلم Children of Sin با بازیگری Blake Wing, Keni Bounds, Jeff Buchwald در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Children of Sin در سال 2022 و به کارگردانی Christopher Wesley Moore ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Blake Wing, Keni Bounds, Jeff Buchwald همراه بوده است.

هنگامی که ناپدری بدخواه اما می فهمد که باردار است و برادرش جکسون همجنسگرا است ، او آنها را به خانه ابراهیم می فرستد ، یک عقب نشینی مذهبی برای بزرگسالان برای اصلاح راه های گناهان خود. به زودی ، آنها شروع به گمان می کنند که ابراهیم خانه شیوه ای شرورانه تر برای پاکسازی روح خود نسبت به آنچه تصور می کرد ، دارد.

ژانر: Horror
بازیگران: Blake Wing, Keni Bounds, Jeff Buchwald
کارگردان: Christopher Wesley Moore
دانلود زیرنویس Children of Sin
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Children of Sin 2022

زیرنویس فارسی فیلم Children of Sin در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3.6 است.

Christopher Wesley Moore سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Blake Wing, Keni Bounds, Jeff Buchwald خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Children of Sin به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Koati

ژانر: Animation, Adventure, Family
کشور سازنده: Mexico, United States
سال تولید: 2021
IMDB : 4.9
بازیگران: Sofía Vergara, Adriana Barraza, Sebas

یک کواتی ، یک پروانه و یک قورباغه به منظور جلوگیری از یک مار شیطانی که خانه های آنها را از بین می برد ، به نیروهای خود می پیوندند.

Iron Cross: The Road to Normandy

ژانر: War
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Tino Struckmann, Olivier Gruner, Kim Sønderholm

کاپیتان مولر برای زنده ماندن در مبارزه با نیروهای روسیه روسیه تلاش می کند. وی زخمی شد که او به نورماندی فرستاده می شود زیرا آمریکایی های ما لی و تری در حال آماده سازی برای D-Day هستند. به زودی نمره حل می شود و نبرد GIS و آلمانی های ما را در همان مسیر به ارمغان می آورد.

Last Seen Alive

ژانر: Action, Mystery, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.6
بازیگران: Gerard Butler, Jaimie Alexander, Russell Hornsby

لیزا که با همسر سابق خود به زودی خواهد بود ، او را به خانه والدین خود می برد اما در هنگام توقف در پمپ بنزین بدون هیچ اثری ناپدید می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Children of Sin

When Emma’s abusive stepfather finds out that she’s pregnant and her brother Jackson is gay, he sends them to Abraham House, a religious retreat for young adults to correct their sinning ways. Soon, they start to suspect that Abraham House has a more sinister way of cleansing their souls than they could have ever imagined.