دانلود زیرنویس Chickenhare and the Hamster of Darkness 2022

دانلود زیرنویس فیلم Chickenhare and the Hamster of Darkness با بازیگری Danny Fehsenfeld, Joe Ochman, Jordan Tartakow در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Chickenhare and the Hamster of Darkness در سال 2022 و به کارگردانی Ben Stassen ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Danny Fehsenfeld, Joe Ochman, Jordan Tartakow همراه بوده است.

مرغ مرغ جوان فرزند پذیرفته شده پادشاه پیتر ، یک ماجراجو مشهور است. او بخشی از مرغ و قسمت خرگوش ، او واقعاً سخت در حال رشد است و خود را به عنوان یک خرگوش مبدل می کند تا از مسخره های همسالان خود جلوگیری کند. هنگامی که روز محاکمه انجمن سلطنتی ماجراجویانه فرا می رسد ، مرغ ، که از مبدل وی جلوگیری می کند ، بدبختانه ناکام می ماند. اما او مصمم است که یک فرصت دوم را بدست آورد و قبل از عمو شیطانی خود لاپین ، غربال همستر تاریکی را پیدا کند. غربال قدرت عظیمی را به دارنده خود می بخشد. اگر لاپین از آن استفاده کند ، او غیرقابل توقف خواهد بود. او همراه با بنده وفادار خود آبه ، یک لاک پشت طعنه آمیز ، و مگ ، یک کارشناس هنرهای رزمی ، او در جستجوی حماسی و ابتدایی است.

ژانر: Animation, Adventure, Comedy
بازیگران: Danny Fehsenfeld, Joe Ochman, Jordan Tartakow
کارگردان: Ben Stassen
دانلود زیرنویس Chickenhare and the Hamster of Darkness
سال تولید: 2022
کشور سازنده: Belgium, France

زیرنویس فارسی فیلم Chickenhare and the Hamster of Darkness 2022

زیرنویس فارسی فیلم Chickenhare and the Hamster of Darkness در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Animation, Adventure, Comedy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Belgium, France است. سبک و ژانر فیلم آن Animation, Adventure, Comedy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.3 است.

Ben Stassen سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Danny Fehsenfeld, Joe Ochman, Jordan Tartakow خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Belgium, France که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Chickenhare and the Hamster of Darkness به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Spiritwalker

ژانر: Action, Fantasy
کشور سازنده: South Korea
سال تولید: 2021
IMDB : 6.2
بازیگران: Yoon Kyesang, Ji-Yeon Lim, Yong-woo Park

یک مرد حافظه خود را از دست می دهد و هر 12 ساعت یک بار در بدن جدید از خواب بیدار می شود ، هر بار که مجبور می شود کشف کند چه کسی دوباره است. این وضعیت از زمانی شروع می شود که او در وسط تصادف اتومبیل از خواب بیدار می شود ، در بدن کسی که او را نمی شناسد ، بدون هیچ گونه آگاهی از اینکه چه کسی است. او شروع به درک می کند که روح او به بدن دیگری گیر کرده و هر 12 ساعت یکبار حرکت می کند. او در جستجوی ناامید کننده خود برای یافتن خود ، با زنی روبرو می شود که ادعا می کند او را می شناسد. هرچه او به رمز و راز عمیق تر می شود ، او به یک سازمان مخفی می رسد که به نظر می رسد او را تعقیب می کند. قبل از اینکه خیلی دیر شود ، او باید راهی برای بازگشت به بدن خودش پیدا کند.

Vendetta

ژانر: Action, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.7
بازیگران: Bruce Willis, Thomas Jane, Clive Standen

هنگامی که دخترش به قتل رسید ، ویلیام دانکن قانون را به دست خودش می گیرد و تلاش برای مجازات را انجام می دهد. پس از کشتن اراذل و اوباش خیابانی که مسئول مرگ وی است ، خود را در وسط جنگ با برادر ، پدر و باند آنها ، که به همان اندازه جهنم هستند ، پیدا می کنند. آنچه که نتیجه می گیرد ، یک بازی انتقام و عقب است. در پایان ، ویلیام می گوید که تلاش انتقام هرگز برنده نیست.

One Deadly Summer

ژانر: Drama, Mystery
کشور سازنده: France
سال تولید: 1983
IMDB : 7.3
بازیگران: Isabelle Adjani, Alain Souchon, Suzanne Flon

در بهار سال 1976 ، زیبایی 19 ساله ، مادر آلمانی متولد آلمانی و پدر فلج او به شهر یک آتش نشان با نام مستعار Pin-Pon منتقل می شود. همه به الیان تحریک آمیز توجه می کنند. او پین پون را بیرون می کشد و به زودی روی شانه خود گریه می کند (او نزدیک بینی است و از شهرت خود به عنوان یک دونس و به راحتی متنفر است). او با او حرکت می کند ، لباس کودک را گره می زند و عروسی آنها را برنامه ریزی می کند. آیا این عشق است یا نوعی طرح؟ او از مادر پین پون و عمه در مورد پیانو موجود در انبار می پرسد: چه کسی آن را در یک شب نوامبر در سال 1955 تحویل داد؟ چرا او می خواهد بداند ، و این چه ارتباطی با غم و اندوه مادرش ، آسیب پدرش ، این ازدواج سریع و نام خانوادگی در شناسنامه وی دارد؟

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Chickenhare and the Hamster of Darkness

Young Chickenhare is the adopted son of King Peter, a famous adventurer. Part chicken and part hare, he has a really tough time growing up and disguises himself as a hare to avoid the mockeries of his peers. When the day of the Royal Adventurer Society trials comes, Chickenhare, hampered by his disguise, fails miserably. But he is determined to grab a second chance and find the Scepter of the Hamster of Darkness, before his evil Uncle Lapin. The Scepter will give immense power to its holder. If Lapin gets hold of it, he will be unstoppable. Accompanied by his faithful servant Abe, a sarcastic turtle, and Meg, a martial arts expert skunk, he sets of on an epic and initiatory quest.