دانلود زیرنویس Cha Cha Real Smooth 2022

دانلود زیرنویس فیلم Cha Cha Real Smooth با بازیگری Cooper Raiff, Dakota Johnson, Evan Assante در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Cha Cha Real Smooth در سال 2022 و به کارگردانی Cooper Raiff ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Cooper Raiff, Dakota Johnson, Evan Assante همراه بوده است.

تازه از دانشگاه و در خانه خود در نیوجرسی گیر کرده است و بدون مسیری روشن به جلو ، اندرو 22 ساله شروع به کار به عنوان یک شروع کننده مهمانی برای میتسوا BAR/BAT می کند-جایی که او با یک مادر جوان و دختر نوجوان خود دوستی بی نظیری را تجربه می کند واد

ژانر: Comedy, Drama
بازیگران: Cooper Raiff, Dakota Johnson, Evan Assante
کارگردان: Cooper Raiff
دانلود زیرنویس Cha Cha Real Smooth
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Cha Cha Real Smooth 2022

زیرنویس فارسی فیلم Cha Cha Real Smooth در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.4 است.

Cooper Raiff سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Cooper Raiff, Dakota Johnson, Evan Assante خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Cha Cha Real Smooth به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Introduction

ژانر: Drama
کشور سازنده: South Korea
سال تولید: 2021
IMDB : 6.2
بازیگران: Seok-ho Shin, Mi-so Park, Young-ho Kim

Youngho به دیدن پدرش می رود که به یک بیمار مشهور تمایل دارد. او دوست دخترش ، جوون را در برلین شگفت زده می کند که در حال مطالعه طراحی مد است. او برای ملاقات با مادرش به یک هتل ساحلی می رود و دوستش Jeongsoo را با خود می آورد. در هر نمونه ، او یک مکالمه مهم را پیش بینی می کند. اما گاهی اوقات یک نگاه مشترک یا یک دود مشترک می تواند به همان اندازه باشد که می توانیم به افراد نزدیک به ما بگوییم.

Break Every Chain

ژانر: Biography, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 4.5
بازیگران: Ignacyo Matynia, Dean Cain, Krystian Leonard

غرق شدن در اعماق افسردگی و غم ، سوزاندن با عصبانیت و زنجیر شده توسط الکلی ، جاناتان دیگر نتوانست این کار را انجام دهد. پس از از دست دادن پدرش به عنوان یک پسر جوان ، با صحنه های بی شماری از مرگ وحشتناک در خط وظیفه روبرو شد و درگذشت پسرش ، جاناتان برای پاسخ ها به جهان آمد - تنها تاریکی پیدا کرد. در مواجهه با تهدید از دست دادن همه چیزهایی که برای او باقی مانده است ، جاناتان به سمت ایمان روی می آورد و امید و رستگاری را پیدا می کند.

Lightyear

ژانر: Animation, Action, Adventure
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.3
بازیگران: Chris Evans, Keke Palmer, Peter Sohn

Legendary Space Ranger Buzz Buzz Lightyear در کنار گروهی از استخدام کنندگان جاه طلب و همراه ربات وی Sox ، یک ماجراجویی intergalactic را آغاز می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Cha Cha Real Smooth

Fresh out of college and stuck at his New Jersey home without a clear path forward, 22-year-old Andrew begins working as a party starter for bar/bat mitzvahs—where he strikes up a unique friendship with a young mom and her teenage daughter.