دانلود زیرنویس Butter 2020

دانلود زیرنویس فیلم Butter با بازیگری Mira Sorvino, Annabeth Gish, Mykelti Williamson در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Butter در سال 2020 و به کارگردانی Paul A. Kaufman ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Mira Sorvino, Annabeth Gish, Mykelti Williamson همراه بوده است.

یک پسر چاق تنهایی که همه آنها را "کره" می نامند ، تاریخ را می سازد. او قصد دارد خود را در اینترنت به مرگ و میر در اینترنت بخورد - و از همه دعوت می شود که تماشا کنند.

ژانر: Comedy, Drama, Romance
بازیگران: Mira Sorvino, Annabeth Gish, Mykelti Williamson
کارگردان: Paul A. Kaufman
دانلود زیرنویس Butter
سال تولید: 2020
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Butter 2020

زیرنویس فارسی فیلم Butter در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama, Romance علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama, Romance است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.5 است.

Paul A. Kaufman سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Mira Sorvino, Annabeth Gish, Mykelti Williamson خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2020 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Butter به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Crazy Stranger

ژانر: Comedy, Drama, Music
کشور سازنده: Romania, France
سال تولید: 1997
IMDB : 0
بازیگران: Romain Duris, Rona Hartner, Izidor Serban

مردی به دنبال خواننده ای است که در کاست شنیده بود. او خیلی بیشتر می یابد.

On the Other Foot

ژانر: Comedy, Fantasy, Romance
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2021
IMDB : 2.7
بازیگران: Abial Afowerki, Chidi Ajufo, Junior Andre

بیلی پارچ نژادپرست است. دخترش با یک مرد سیاه پوست قدم می زند و او را متقاعد می کند که در یک کلیسای آفریقایی برای پذیرش فرهنگ شریک زندگی خود شرکت کند. او به طرز معجزه آسایی صبح روز بعد در بدن یک فرد سیاه پوست از خواب بیدار می شود.

Stick Me Up

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3
بازیگران: Jennifer Ansari, Lester Bailey Jr., Towanda Braxton

گروگان در یک غذاخوری ، ده نفر بسیار متفاوت ، یاد بگیرید که آنها مشترکات بیشتری از آنچه به نظر می رسد دارند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Butter

A lonely obese boy everyone calls 'Butter' is about to make history. He is going to eat himself to death-live on the Internet - and everyone is invited to watch.