دانلود زیرنویس Bright Road 1953

دانلود زیرنویس فیلم Bright Road با بازیگری Dorothy Dandridge, Philip Hepburn, Harry Belafonte در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Bright Road در سال 1953 و به کارگردانی Gerald Mayer ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Dorothy Dandridge, Philip Hepburn, Harry Belafonte همراه بوده است.

معلمان در یک مدرسه تمام سیاه برای نجات یک کودک مشکل.

ژانر: Drama, Music
بازیگران: Dorothy Dandridge, Philip Hepburn, Harry Belafonte
کارگردان: Gerald Mayer
دانلود زیرنویس Bright Road
سال تولید: 1953
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Bright Road 1953

زیرنویس فارسی فیلم Bright Road در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama, Music علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama, Music است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.6 است.

Gerald Mayer سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Dorothy Dandridge, Philip Hepburn, Harry Belafonte خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 1953 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Bright Road به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Infinite Storm

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: United Kingdom, Poland, Australia
سال تولید: 2022
IMDB : 5.1
بازیگران: Naomi Watts, Denis O'Hare, Billy Howle

سفر یک زن برای کشف خود و تبدیل به یک داستان دلخراش بقا می شود.

Lovemobil

ژانر: Documentary, Drama
کشور سازنده: Germany
سال تولید: 2019
IMDB : 5.8
بازیگران: -

در امتداد جاده های تاریک آلمان روستایی ، روسپی های کشورهای خارجی در کاروان های قدیمی کار می کنند. این جهان ناشناخته ، قتل یکی از زنان است.

Righteous Ties

ژانر: Comedy, Crime, Drama
کشور سازنده: South Korea
سال تولید: 2006
IMDB : 0
بازیگران: Jae-yeong Jeong, Jun-ho Jeong, Seung-ryong Ryu

یک مافیای عجیب و غریب اما وفادار ، چی سونگ به خاطر نقش خود در یک مبارزه با باند به زندان فرستاده می شود. اما هنگامی که والدین وی توسط یک اوباش رقیب مورد حمله قرار می گیرند و افراد خود هیچ اقدامی نمی کنند ، او می فهمد که یک دهه وفاداری نسبت به باند بیهوده شده است. مصمم برای مقابله با رئیس خود ، او راهی برای فرار از زندان با زندانیان خود پیدا می کند. در همین حال ، به دوستش جوو جونگ وظیفه دارد جلوی چی سونگ را بگیرد و او را مجبور به انتخاب بین پیوند دوستی و وفاداری به باند کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Bright Road

Teachers at an all-black school fight to save a problem child.