دانلود زیرنویس Barbarians 2021

دانلود زیرنویس فیلم Barbarians با بازیگری Catalina Sandino Moreno, Tom Cullen, Iwan Rheon در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Barbarians در سال 2021 و به کارگردانی Charles Dorfman ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Catalina Sandino Moreno, Tom Cullen, Iwan Rheon همراه بوده است.

یک مهمانی شام متمدن در یک خانه کشور چهار دوست ، لوکاس ، آدم ، کلوئه و حوا را می بیند که برای یک جشن تولد گرد هم می آیند. با پیشرفت شب ، اسرار و نهفته ها خود را به سمت نور می اندازد و ادعاهای مودبانه کاهش می یابد. یک ضربه در درب ، سه متجاوز نقاب دار را با دستور کار خود نشان می دهد. آیا دوستی آنها در آزمون ایستاده است؟ آیا آنها می توانند شب زنده بمانند یا اسرار آنها در نهایت با آنها روبرو خواهد شد؟

ژانر: Thriller
بازیگران: Catalina Sandino Moreno, Tom Cullen, Iwan Rheon
کارگردان: Charles Dorfman
دانلود زیرنویس Barbarians
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United Kingdom

زیرنویس فارسی فیلم Barbarians 2021

زیرنویس فارسی فیلم Barbarians در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United Kingdom است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.2 است.

Charles Dorfman سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Catalina Sandino Moreno, Tom Cullen, Iwan Rheon خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United Kingdom که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Barbarians به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

All the Old Knives

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Chris Pine, Thandiwe Newton, Laurence Fishburne

My Dead Dad

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 5.3
بازیگران: Pedro Correa, Raymond Cruz, Courtney Dietz

Good Luck to You, Leo Grande

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 7.1
بازیگران: Emma Thompson, Daryl McCormack, Les Mabaleka

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Barbarians

A civilized dinner party in a country house sees four friends, Lucas, Adam, Chloe, and Eve, coming together for a birthday celebration. As the night progresses secrets and lies force themselves into the light and polite pretensions are dropped. A knock at the door reveals three masked intruders with an agenda of their own. Will their friendship stand the test? Can they survive the night or will their secrets eventually catch up with them?