دانلود زیرنویس Bad Influence 2022

دانلود زیرنویس فیلم Bad Influence با بازیگری Jennie Garth, Ehren Kassam, Devin Cecchetto در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Bad Influence در سال 2022 و به کارگردانی William Corcoran ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Jennie Garth, Ehren Kassam, Devin Cecchetto همراه بوده است.

هنگامی که دخترش سرانجام در دبیرستان جدید خود دوست می شود ، یک مادر مجرد بسیار خوشحال می شود. با این حال ، به زودی مشخص می شود که این گروه از دانش آموزان از کد اخلاقی خود پیروی می کنند که عجیب ، خود محور و احتمالاً خطرناک است.

ژانر: Thriller
بازیگران: Jennie Garth, Ehren Kassam, Devin Cecchetto
کارگردان: William Corcoran
دانلود زیرنویس Bad Influence
سال تولید: 2022
کشور سازنده: -

زیرنویس فارسی فیلم Bad Influence 2022

زیرنویس فارسی فیلم Bad Influence در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور - است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.2 است.

William Corcoran سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Jennie Garth, Ehren Kassam, Devin Cecchetto خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور - که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Bad Influence به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Black Phone

ژانر: Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.3
بازیگران: Mason Thames, Madeleine McGraw, Ethan Hawke

فینی شاو ، پسری خجالتی اما باهوش 13 ساله ، توسط یک قاتل سادیستی ربوده شده و در یک زیرزمین ضد صدا به دام افتاده است که در آن جیغ کمی استفاده می کند. هنگامی که یک تلفن قطع شده روی دیوار شروع به زنگ زدن می کند ، فینی کشف می کند که می تواند صدای قربانیان قبلی قاتل را بشنود. و آنها مرده اند تا اطمینان حاصل کنند که اتفاقی که برای آنها افتاده است برای فینی اتفاق نمی افتد.

Shark Bait

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 4.3
بازیگران: Holly Earl, Jack Trueman, Catherine Hannay

گروهی از دوستان که از یک آخر هفته لذت می برند ، یک زن و شوهر از جتسکی ها را که آنها را به دریا می کشند ، دزدی می کنند و در یک برخورد وحشتناک سر به پایان می رسند. آنها در تلاشند تا راهی خانه با یک دوست مجروح بد را پیدا کنند در حالی که از آبهای زیر شکارچیان کمین می کنند.

White Elephant

ژانر: Action, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.9
بازیگران: Lorenzo Antonucci, Lincoln Brown, Eric Buarque

یک مجری سابق دریایی باید هنگامی که مجبور به انجام کارهایی برای اوباش می شود ، با وجدان و کد افتخار خود نبرد کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Bad Influence

A single mom is overjoyed when her daughter finally makes friends at her new high school. Soon, however, it becomes clear that this group of students follows their own moral code that’s strange, self-centered, and possibly dangerous.