دانلود زیرنویس Bad Blood 2021

دانلود زیرنویس فیلم Bad Blood با بازیگری Tosca Bell, Laura Montgomery Bennett, Brian Dunne در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Bad Blood در سال 2021 و به کارگردانی Eric Steele ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Tosca Bell, Laura Montgomery Bennett, Brian Dunne همراه بوده است.

یک مددکار اجتماعی یک پسر بی خانمان را به مراقبت از خود می برد و مشکوک نیست که وی یک خون آشام است. هرچه او به او نزدیکتر می شود ، عطش او برای خون انسان افزایش می یابد و برای محافظت از او ، باید به فریب قتل بعدی خود کمک کند تا هوس خود را برآورده کند.

ژانر: Horror
بازیگران: Tosca Bell, Laura Montgomery Bennett, Brian Dunne
کارگردان: Eric Steele
دانلود زیرنویس Bad Blood
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United Kingdom

زیرنویس فارسی فیلم Bad Blood 2021

زیرنویس فارسی فیلم Bad Blood در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United Kingdom است. سبک و ژانر فیلم آن Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.5 است.

Eric Steele سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Tosca Bell, Laura Montgomery Bennett, Brian Dunne خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United Kingdom که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Bad Blood به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Dakota

ژانر: Family
کشور سازنده: -
سال تولید: 2022
IMDB : 6.3
بازیگران: Abbie Cornish, Tim Rozon, William Baldwin

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

ژانر: Action, Adventure, Fantasy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7
بازیگران: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor

The Sleep

ژانر: Action, Fantasy, Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 2.4
بازیگران: Giselle Torres, Stephanie Pearson, Casey Leach

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Bad Blood

A social worker takes a withdrawn homeless boy into her care, not suspecting that he is a vampire. As she she gets closer to him, his thirst for human blood increases and to protect him, she must help lure his next kill to satisfy his cravings.