دانلود زیرنویس American Reject 2022

دانلود زیرنویس فیلم American Reject با بازیگری Annaleigh Ashford, Keala Settle, Laura Cayouette در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی American Reject در سال 2022 و به کارگردانی Marlo Hunter ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Annaleigh Ashford, Keala Settle, Laura Cayouette همراه بوده است.

کی مونتگومری یک فینالیست برتر است که داغترین رقابت آواز آمریکا را آغاز می کند و مجبور می شود با مادرش به عقب برگردد زیرا دوربین های واقعیت از هر حرکتی پیروی می کنند.

ژانر: Comedy, Music
بازیگران: Annaleigh Ashford, Keala Settle, Laura Cayouette
کارگردان: Marlo Hunter
دانلود زیرنویس American Reject
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم American Reject 2022

زیرنویس فارسی فیلم American Reject در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Music علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Music است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.3 است.

Marlo Hunter سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Annaleigh Ashford, Keala Settle, Laura Cayouette خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس American Reject به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Metal Lords

ژانر: Comedy, Drama, Music
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.7
بازیگران: Jaeden Martell, Adrian Greensmith, Isis Hainsworth

Kit Carson

ژانر: Biography, Romance, Western
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1940
IMDB : 6.3
بازیگران: Jon Hall, Lynn Bari, Dana Andrews

The Photographer: Murder in Pinamar

ژانر: Documentary, Crime
کشور سازنده: Argentina
سال تولید: 2022
IMDB : 6.7
بازیگران: -

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

American Reject

Kay Montgomery is a top finalist who gets kicked off America's hottest singing competition and is forced to move back in with her mother as reality cameras follow her every move.