دانلود زیرنویس American Carnage 2022

دانلود زیرنویس فیلم American Carnage با بازیگری Jenna Ortega, Jorge Lendeborg Jr., Allen Maldonado در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی American Carnage در سال 2022 و به کارگردانی Diego Hallivis ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Jenna Ortega, Jorge Lendeborg Jr., Allen Maldonado همراه بوده است.

پس از آنكه فرماندار دستور اجرایی را برای دستگیری فرزندان مهاجران بدون مدارك صادر كرد ، به جوانان بازداشت شده فرصتی داده می شود كه با داوطلبانه برای ارائه مراقبت از سالمندان ، اتهامات خود را کاهش دهند. با این حال ، هنگامی که در داخل مرکز مراقبت از سالمندان قرار گرفتند ، اسرار پیچ خورده تری را که احتمالاً تصور می کردند کشف می کنند.

ژانر: Comedy, Horror
بازیگران: Jenna Ortega, Jorge Lendeborg Jr., Allen Maldonado
کارگردان: Diego Hallivis
دانلود زیرنویس American Carnage
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم American Carnage 2022

زیرنویس فارسی فیلم American Carnage در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 0 است.

Diego Hallivis سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Jenna Ortega, Jorge Lendeborg Jr., Allen Maldonado خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس American Carnage به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

'Round Midnight

ژانر: Drama, Music
کشور سازنده: United States, France
سال تولید: 1986
IMDB : 7.4
بازیگران: Dexter Gordon, François Cluzet, Gabrielle Haker

9 Bullets

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: Lena Headey, Dean Scott Vazquez, Sam Worthington

Zokki

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: Japan
سال تولید: 2021
IMDB : 6.5
بازیگران: Riho Yoshioka, Ryûhei Matsuda, Fuku Suzuki

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

American Carnage

After a governor issues an executive order to arrest the children of undocumented immigrants, the detained youth are offered an opportunity to have their charges dropped by volunteering to provide care to the elderly. Once inside the elder care facility, however, they discover more twisted secrets than they could have possibly imagined.