دانلود زیرنویس All Hail 2022

دانلود زیرنویس فیلم همه سلام با بازیگری Pompeyo Audivert, Norman Briski, Romina Fernandes در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی All Hail در سال 2022 و به کارگردانی Marcos Carnevale ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Pompeyo Audivert, Norman Briski, Romina Fernandes همراه بوده است.

یک هواشناس معروف تلویزیونی، میگل فلورس، وقتی نمی تواند یک طوفان تگرگ وحشتناک را پیش بینی کند، به دشمن شماره یک عمومی تبدیل می شود. او مجبور به ترک شهر بزرگ بوئنوس آیرس می شود و از پایتخت به مقصد زادگاهش کوردوبا فرار می کند. نتیجه یک سفر کشف مجدد خواهد بود که به همان اندازه که انسانی است پوچ است

ژانر: Comedy, Drama
بازیگران: Pompeyo Audivert, Norman Briski, Romina Fernandes
کارگردان: Marcos Carnevale
دانلود زیرنویس All Hail
سال تولید: 2022
کشور سازنده: Argentina

زیرنویس فارسی فیلم همه سلام 2022

زیرنویس فارسی فیلم All Hail در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Argentina است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.6 است.

Marcos Carnevale سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Pompeyo Audivert, Norman Briski, Romina Fernandes خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Argentina که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس All Hail به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Ginger's Tale

ژانر: Animation
کشور سازنده: Russia
سال تولید: 2021
IMDB : 5.3
بازیگران: Yuri Askarov, Sergey Burunov, Vasiliy Dakhnenko

داستان با پاتر خوب اما فقیر آغاز می شود ، که یک بار فلینت را پیدا می کند ، یک مصنوع جادویی که صاحب آن را ثروتمند می کند ، اما در عوض نفرین مرگ را می فرستد. پاتر را می توان فقط با فداکاری شخصیت اصلی ذخیره کرد - دختری به نام Twinkle. بدون تردید ، او به نجات یک دوست می رود و به او کمک می کند تا درک کند که عشق و کار صادقانه از پول و قدرت مهمتر است.

The Siege of Robin Hood

ژانر: Action, Adventure, Fantasy
کشور سازنده: Australia
سال تولید: 2022
IMDB : 2.6
بازیگران: Paul Allica, Kahli Williams, Dave Beamish

در زمان هرج و مرج و استبداد ، یک ملت بزرگ انگلیس به طرز خطرناکی در آستانه انقلاب جمعی قرار دارد. پس از آنکه کلانتر بی رحمانه ناتینگهام دستور حمله وحشیانه ای به خانواده خود را صادر کرد ، جوانی به نام رابین سوگند یاد کرد که از مردان مسئول انتقام خونین می کند و قول می دهد آزادی را به کسانی که تحت حاکمیت ستمگرانه قلمرو هستند ، بازگرداند. توصیه و راهنمایی توسط جادوگر قابل ملاحظه مرلین ، رابین و مرد دست راست وی Lancelot تیمی مرگبار از مبارزان تبعید شده و ماوریکس ماهر را استخدام می کنند تا روستائیان را برای یک حمله همه جانبه انفجاری به قلعه تاج تجمع کنند.

Pinocchio: A True Story

ژانر: Animation, Family, Fantasy
کشور سازنده: Russia, Hungary
سال تولید: 2021
IMDB : 4.3
بازیگران: Jon Heder, Pauly Shore, Tom Kenny

پینوکیو جوان برای دیدن دنیا از خالق نابغه خود ژپتو همراه با اسب تیبالت فرار می کند و به سیرک مسافرتی می پیوندد که توسط قاتل مودجافوکو اداره می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

All Hail

A famous TV weatherman, Miguel Flores, becomes public enemy number one when he fails to predict a terrible hailstorm. He is forced out of the big city, Buenos Aires, fleeing the capital for his birthplace of Córdoba. The result will be a voyage of rediscovery that is as absurd as it is human