دانلود زیرنویس Adventures of a Private Eye 1977

دانلود زیرنویس فیلم Adventures of a Private Eye با بازیگری Christopher Neil, Suzy Kendall, Harry H. Corbett در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Adventures of a Private Eye در سال 1977 و به کارگردانی Stanley A. Long ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Christopher Neil, Suzy Kendall, Harry H. Corbett همراه بوده است.

در حالی که یک کارآگاه خصوصی در تعطیلات دور است ، دستیار مخصوصاً روشن او آن را به خود می گیرد تا پرونده ای را که وارد می شود ، حل کند. عوارض ناشی می شود.

ژانر: Comedy, Crime
بازیگران: Christopher Neil, Suzy Kendall, Harry H. Corbett
کارگردان: Stanley A. Long
دانلود زیرنویس Adventures of a Private Eye
سال تولید: 1977
کشور سازنده: United Kingdom

زیرنویس فارسی فیلم Adventures of a Private Eye 1977

زیرنویس فارسی فیلم Adventures of a Private Eye در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Crime علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United Kingdom است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Crime است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.2 است.

Stanley A. Long سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Christopher Neil, Suzy Kendall, Harry H. Corbett خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United Kingdom که در سال 1977 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Adventures of a Private Eye به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Flee

ژانر: Documentary, Animation, Biography
کشور سازنده: Denmark, France, Norway
سال تولید: 2021
IMDB : 7.9
بازیگران: Daniel Karimyar, Fardin Mijdzadeh, Milad Eskandari

Choose or Die

ژانر: Drama, Horror, Thriller
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 4.7
بازیگران: Iola Evans, Asa Butterfield, Robert Englund

American Reject

ژانر: Comedy, Music
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.3
بازیگران: Annaleigh Ashford, Keala Settle, Laura Cayouette

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Adventures of a Private Eye

While a private detective is away on vacation, his not particularly bright assistant takes it upon himself to 'solve' a case that comes in. Complications ensue.