دانلود زیرنویس A Small Fortune 2021

دانلود زیرنویس فیلم A Small Fortune با بازیگری Stephen Oates, Liane Balaban, Andrea Bang در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی A Small Fortune در سال 2021 و به کارگردانی Adam Perry ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Stephen Oates, Liane Balaban, Andrea Bang همراه بوده است.

کوین (استفان اوتس) یک کشاورز ماس ایرلندی است که متعهد به شیوه سنتی خود برای انجام کارها با هزینه زندگی پر سود تر برای خودش و همسر باردار خود (لیان بالابان) است. هنگامی که او یک کیسه پول را پیدا می کند که در سواحل جزیره شاهزاده ادوارد شسته شده است ، تصمیم وی برای مخفی نگه داشتن آن ، دهکده ماهیگیری عجیب و غریب خود را به یک صحنه در حال رشد جنایت تبدیل می کند ، همانطور که صاحبان پول در حال تماس هستند. یک ثروت کوچک داستانی از تلاش یک مرد برای تأمین خانواده خود است و نیاز به رها کردن راه های قدیمی برای یادگیری پول همه چیز نیست. اقتباس از فیلم کوتاه برنده جایزه آدام پری ، نعمت از دریا.

ژانر: Thriller
بازیگران: Stephen Oates, Liane Balaban, Andrea Bang
کارگردان: Adam Perry
دانلود زیرنویس A Small Fortune
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Canada

زیرنویس فارسی فیلم A Small Fortune 2021

زیرنویس فارسی فیلم A Small Fortune در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Canada است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5 است.

Adam Perry سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Stephen Oates, Liane Balaban, Andrea Bang خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Canada که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس A Small Fortune به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Trip

ژانر: Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.9
بازیگران: Akasha Villalobos, Major Dodge, Peggy Schott

به دنبال خودکشی دخترش ، یک مادر غمگین توسط یک درمانگر غیر متعارف که یک داروی توهم زا ارائه می دهد ، ملاقات می کند که اجازه می دهد تا با مردگان ارتباط برقرار کند. ناامید از درک روان دخترش ، او این پیشنهاد را می پذیرد و به زودی خود را با تجربیات یکسان دخترش وحشت زده می کند.

Above Snakes

ژانر: Mystery, Western
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.7
بازیگران: Rebecah Rye, Brandon Baker, Lon Hannah

کلمن دابز به دنبال انتقام از قاضی که وی را محکوم کرده است ، از زندان بازگشت. چه راهی بهتر برای استخراج انتقام خود از اینکه تنها چیزی که قاضی به آن اهمیت می دهد ، می پردازد: دخترش. اما آیا واقعاً آیا این فقط آسان است؟

Lovemobil

ژانر: Documentary, Drama
کشور سازنده: Germany
سال تولید: 2019
IMDB : 5.8
بازیگران: -

در امتداد جاده های تاریک آلمان روستایی ، روسپی های کشورهای خارجی در کاروان های قدیمی کار می کنند. این جهان ناشناخته ، قتل یکی از زنان است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

A Small Fortune

Kevin (Stephen Oates) is an Irish Moss farmer committed to his traditional way of doing things at the expense of a more lucrative life for himself and his pregnant wife (Liane Balaban). When he finds a bag of money washed up on the shores of Prince Edward Island, his decision to keep it secret turns his quaint fishing village into a growing crime scene as the money’s owners come calling. A Small Fortune is a story of one man's struggle to provide for his family and the need to let go of the old ways in order to learn money isn't everything. Adapted from Adam Perry's award-winning short film A Blessing from the Sea.