دانلود زیرنویس A Perfect Pairing 2022

دانلود زیرنویس فیلم A Perfect Pairing با بازیگری Victoria Justice, Adam Demos, Luca Asta Sardelis در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی A Perfect Pairing در سال 2022 و به کارگردانی Stuart McDonald ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Victoria Justice, Adam Demos, Luca Asta Sardelis همراه بوده است.

برای فرود یک مشتری اصلی ، یک شراب LA شراب به یک ایستگاه گوسفند استرالیایی سفر می کند ، جایی که او به عنوان یک دست مزرعه امضا می کند و با یک محلی ناهموار آن را شلیک می کند.

ژانر: Comedy, Romance
بازیگران: Victoria Justice, Adam Demos, Luca Asta Sardelis
کارگردان: Stuart McDonald
دانلود زیرنویس A Perfect Pairing
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم A Perfect Pairing 2022

زیرنویس فارسی فیلم A Perfect Pairing در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Romance علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Romance است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.1 است.

Stuart McDonald سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Victoria Justice, Adam Demos, Luca Asta Sardelis خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس A Perfect Pairing به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Graves

ژانر: Action, Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.5
بازیگران: Shawn Black, Damir Mrkulic, James Randolph

'Round Midnight

ژانر: Drama, Music
کشور سازنده: United States, France
سال تولید: 1986
IMDB : 7.4
بازیگران: Dexter Gordon, François Cluzet, Gabrielle Haker

Brooklyn Knight

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 3.8
بازیگران: Sticky Fingaz, Ashley Ferrer, Andray Johnson

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

A Perfect Pairing

To land a major client, an LA wine exec travels to an Australian sheep station, where she signs on as a ranch hand and hits it off with a rugged local.