دانلود زیرنویس A Paris Education 2018

دانلود زیرنویس فیلم A Paris Education با بازیگری Andranic Manet, Diane Rouxel, Jenna Thiam در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی A Paris Education در سال 2018 و به کارگردانی Jean-Paul Civeyrac ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Andranic Manet, Diane Rouxel, Jenna Thiam همراه بوده است.

اتین برای مطالعه فیلمبرداری در سوربن به پاریس می آید. او با ماتیاس و ژان نوئل ملاقات می کند که اشتیاق خود را به فیلم ها به اشتراک می گذارند. اما همانطور که آنها سال را برای تحصیل می گذرانند ، باید با چالش های دوستی و عشق و همچنین انتخاب نبردهای هنری خود روبرو شوند.

ژانر: Drama
بازیگران: Andranic Manet, Diane Rouxel, Jenna Thiam
کارگردان: Jean-Paul Civeyrac
دانلود زیرنویس A Paris Education
سال تولید: 2018
کشور سازنده: France

زیرنویس فارسی فیلم A Paris Education 2018

زیرنویس فارسی فیلم A Paris Education در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور France است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.4 است.

Jean-Paul Civeyrac سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Andranic Manet, Diane Rouxel, Jenna Thiam خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور France که در سال 2018 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس A Paris Education به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Infinite Storm

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: United Kingdom, Poland, Australia
سال تولید: 2022
IMDB : 5.1
بازیگران: Naomi Watts, Denis O'Hare, Billy Howle

In the Arms of a Killer

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1992
IMDB : 4.7
بازیگران: Jaclyn Smith, John Spencer, Nina Foch

Breath

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: Italy
سال تولید: 2021
IMDB : 6.7
بازیگران: James Cosmo, Rachel Daigh, Neb Chupin

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

A Paris Education

Etienne comes to Paris to study filmmaking at the Sorbonne. He meets Mathias and Jean-Noël who share his passion for films. But as they spend the year studying, they have to face friendship and love challenges as well as choosing their artistic battles.