دانلود زیرنویس A Message from Brianna 2021

دانلود زیرنویس فیلم A Message from Brianna با بازیگری Vernon Davis, Asia'h Epperson, Kevin Benton در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی A Message from Brianna در سال 2021 و به کارگردانی - ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Vernon Davis, Asia'h Epperson, Kevin Benton همراه بوده است.

وقتی یک زوج آفریقایی آمریکایی به خانه جدید خود حرکت می کنند ، دختر 2 ساله آنها از طرف دیگر به یک پیام رسان وحشتناک تبدیل می شود

ژانر: Horror
بازیگران: Vernon Davis, Asia'h Epperson, Kevin Benton
کارگردان: -
دانلود زیرنویس A Message from Brianna
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم A Message from Brianna 2021

زیرنویس فارسی فیلم A Message from Brianna در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.5 است.

- سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Vernon Davis, Asia'h Epperson, Kevin Benton خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس A Message from Brianna به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Terminator 2: Judgment Day

ژانر: Action, Sci-Fi
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1991
IMDB : 8.6
بازیگران: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Edward Furlong

تقریباً 10 سال از زمان هدف سارا کانر برای خاتمه توسط سایبورگ از آینده گذشت. اکنون پسرش ، جان ، رهبر آینده مقاومت ، هدف یک ترمینال جدیدتر و کشنده تر است. بار دیگر ، مقاومت موفق شده است تا یک محافظ را به عقب برگرداند تا جان و مادرش سارا را نجات دهد.

The Outfit

ژانر: Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.1
بازیگران: Mark Rylance, Zoey Deutch, Dylan O'Brien

لئونارد یک خیاط انگلیسی است که کت و شلوار در خیابان معروف جهانی Savile Row لندن می ساخت. پس از یک تراژدی شخصی، او در شیکاگو به سر میبرد و یک خیاطفروشی کوچک را در قسمتی ناهموار از شهر راهاندازی میکند که در آن لباسهای زیبا را برای تنها افرادی که میتوانند آنها را بخرند درست میکند: خانوادهای از گانگسترهای شرور.

Good Luck to You, Leo Grande

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 7.1
بازیگران: Emma Thompson, Daryl McCormack, Les Mabaleka

نانسی استوکس رابطه جنسی خوبی را نمی داند. هرچه باشد ، نانسی ، یک مدرس بازنشسته مدرسه ، کاملاً مطمئن است که او هرگز آن را نداشته است ، اما او مصمم است که سرانجام در مورد آن کاری انجام دهد. او حتی یک برنامه دارد: این شامل یک اتاق هتل ناشناس و یک کارگر جنسی جوان است که خود را لئو گراند می نامد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

A Message from Brianna

When a African-American couple move into their new home, their 2 year-old daughter becomes a terrifying messenger from the other side