دانلود زیرنویس A Cowgirl's Song 2022

دانلود زیرنویس فیلم A Cowgirl's Song با بازیگری Cheryl Ladd, Savannah Lee May, Darryl Cox در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی A Cowgirl's Song در سال 2022 و به کارگردانی Timothy Armstrong ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Cheryl Ladd, Savannah Lee May, Darryl Cox همراه بوده است.

یک خواننده نوجوان مشتاق اما پرشور ، به همراه مادربزرگ خود ، یک بار افسانه موسیقی کشور ، به زندگی می رود ، اما پس از مرگ همسرش پنج سال زودتر در دوران سخت سقوط کرده است. آنها با هم بر سختی ها غلبه می کنند و از طریق عشق به موسیقی ، رستگاری پیدا می کنند.

ژانر: Drama, Music
بازیگران: Cheryl Ladd, Savannah Lee May, Darryl Cox
کارگردان: Timothy Armstrong
دانلود زیرنویس A Cowgirl's Song
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم A Cowgirl's Song 2022

زیرنویس فارسی فیلم A Cowgirl's Song در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama, Music علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama, Music است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5 است.

Timothy Armstrong سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Cheryl Ladd, Savannah Lee May, Darryl Cox خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس A Cowgirl's Song به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Wolf Hound

ژانر: Action, Adventure, War
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.8
بازیگران: James Maslow, Trevor Donovan, John Turk

با الهام از واحد عملیات ویژه آلمان آلمانی KG 200 که هواپیماهای متفقین را به عنوان اسب های تروجان شلیک کرد ، تعمیر کرد و پرواز کرد ، "گرگ هوند" در سال 1944 فرانسه تحت اشغال آلمانی برگزار می شود و از سوء استفاده های جسورانه از خلبان جنگنده یهودی-آمریكایی پیروی می كند. دیوید هولدن. در پشت خطوط دشمن ، هولدن باید یک خدمه قلعه پرواز B-17 را نجات دهد ، از دشمن بی رحمانه ای که او را از هر نوبت بدرقه می کند ، فرار کند و نقشه ای را که می تواند نتیجه جنگ جهانی دوم را کاملاً تغییر دهد ، فویل کند.

Blowback

ژانر: Action, Crime, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.4
بازیگران: Randy Couture, Cam Gigandet, Michele Plaia

هنگامی که یک دزد استاد در طی یک دزد دریایی خرابکاری می شود و به سمت مرده می رود ، او به دنبال انتقام از خدمه سابق خود در هر زمان است. اکنون ، با بسته شدن پلیس و اوباش ، او در مسابقه زندگی خود قرار دارد تا ثروت ناگفته ای را در رمزنگاری از کسانی که او را دو برابر کرده اند ، پس بگیرد.

American Carnage

ژانر: Comedy, Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 0
بازیگران: Jenna Ortega, Jorge Lendeborg Jr., Allen Maldonado

پس از آنكه فرماندار دستور اجرایی را برای دستگیری فرزندان مهاجران بدون مدارك صادر كرد ، به جوانان بازداشت شده فرصتی داده می شود كه با داوطلبانه برای ارائه مراقبت از سالمندان ، اتهامات خود را کاهش دهند. با این حال ، هنگامی که در داخل مرکز مراقبت از سالمندان قرار گرفتند ، اسرار پیچ خورده تری را که احتمالاً تصور می کردند کشف می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

A Cowgirl's Song

An aspiring but adrift teen singer goes to live with her grandmother, once a country music legend, but has fallen on hard times after the death of her husband five years earlier. Together, they overcome adversity and find redemption through their love of music.