دانلود زیرنویس 9 Bullets 2022

دانلود زیرنویس فیلم 9 Bullets با بازیگری Lena Headey, Dean Scott Vazquez, Sam Worthington در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی 9 Bullets در سال 2022 و به کارگردانی Gigi Gaston ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Lena Headey, Dean Scott Vazquez, Sam Worthington همراه بوده است.

یک رقصنده سابق Burlesque نویسنده (لنا هری) وقتی که او همه چیز را برای نجات همسایه جوان خود پس از شاهد قتل والدینش در معرض خطر قرار می دهد ، فرصت دوم زندگی و رستگاری را کشف می کند. اکنون در حال فرار از رئیس جنایت محلی (سام وورتینگتون) ، که اتفاقاً سابق اوست ، او تلاش ناامید کننده ای برای ایجاد امنیت پسر انجام می دهد.

ژانر: Thriller
بازیگران: Lena Headey, Dean Scott Vazquez, Sam Worthington
کارگردان: Gigi Gaston
دانلود زیرنویس 9 Bullets
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم 9 Bullets 2022

زیرنویس فارسی فیلم 9 Bullets در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3.8 است.

Gigi Gaston سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Lena Headey, Dean Scott Vazquez, Sam Worthington خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس 9 Bullets به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Ali & Ava

ژانر: Drama
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2021
IMDB : 6.9
بازیگران: Adeel Akhtar, Claire Rushbrook, Ellora Torchia

Father of the Bride

ژانر: Comedy, Drama, Fantasy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.9
بازیگران: Andy Garcia, Gloria Estefan, Adria Arjona

Reprise

ژانر: Drama
کشور سازنده: Norway
سال تولید: 2006
IMDB : 7.3
بازیگران: Anders Danielsen Lie, Espen Klouman Høiner, Viktoria Winge

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

9 Bullets

A former burlesque dancer turned author (Lena Headey) discovers a second chance at life and redemption when she risks everything to rescue her young neighbor after he witnesses his parents’ murder. Now on the run from the local crime boss (Sam Worthington), who happens to be her longtime ex, she makes a desperate attempt to get the boy to safety.