دانلود زیرنویس 4 Horsemen: Apocalypse 2022

دانلود زیرنویس فیلم 4 Horsemen: Apocalypse با بازیگری Junior Alabi, Bridger Buckley, Eva Ceja در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی 4 Horsemen: Apocalypse در سال 2022 و به کارگردانی Geoff Meed ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Junior Alabi, Bridger Buckley, Eva Ceja همراه بوده است.

تیم کوچکی از دانشمندان باید در برابر زمان مسابقه دهند تا آنچه را که به نظر می رسد آبشار فاجعه جهانی است که آخرالزمان و پایان روزها را نشان می دهد ، متوقف کنند.

ژانر: Action
بازیگران: Junior Alabi, Bridger Buckley, Eva Ceja
کارگردان: Geoff Meed
دانلود زیرنویس 4 Horsemen: Apocalypse
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم 4 Horsemen: Apocalypse 2022

زیرنویس فارسی فیلم 4 Horsemen: Apocalypse در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 1.9 است.

Geoff Meed سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Junior Alabi, Bridger Buckley, Eva Ceja خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس 4 Horsemen: Apocalypse به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Best Worst Movie

ژانر: Comedy, Drama, Documentary
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2009
IMDB : 7.2
بازیگران: George Hardy, Pita Ray, Lily Hardy

نگاهی به ساخت فیلم Troll 2 (1990) و سفر آن از تاج گذاری "بدترین فیلم همه زمان ها" به یک کلاسیک فرقه گرامی.

Jerry and Marge Go Large

ژانر: Biography, Comedy, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.9
بازیگران: Bryan Cranston, Annette Bening, Rainn Wilson

داستان واقعی قابل توجه از چگونگی کشف جری سلبی ، بازنشسته ، یک حفره ریاضی را در قرعه کشی ماساچوست کشف می کند و با کمک همسرش مارگ ، 27 میلیون دلار برنده می شود و از این پول برای احیای شهر کوچک میشیگان خود استفاده می کند.

Save the Cinema

ژانر: Drama
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 6.5
بازیگران: Louisa Cliffe, Krrish Patel, Jonathan Pryce

Save the Cinema داستان واقعی لیز اوانز ، آرایشگر و رهبر یک تئاتر جوانان در کارمارتن ، ولز را روایت می کند ، که در سال 1993 یک کمپین را برای نجات تئاتر Lyric از بسته شدن آغاز کرد. در کنار شهردار آن زمان کارمارتن ریچارد گودریج (این فیلم این نقش را به یک مشاور محلی تغییر می دهد) ، آنها به کمک استیون اسپیلبرگ ، با تأمین یک نمایش ویژه ویژه پارک ژوراسیک ، ثبت نام کردند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

4 Horsemen: Apocalypse

A small team of scientists must race against time to stop what seems to be a cascade of global disasters signaling the possible apocalypse and end of days.